Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ml kamilla tea hatásos...

Mennyi ml kamilla tea hatásos a székrekedés ellen kb?

Figyelt kérdés

elkezdtük a hozzátáplálást és szerintem a babámnak székrekedése van.(alma) már második éjjel nem alszunk. olyan hangot ad mintha erőteljesen kakilna de nem megy neki.

a cumisüveget nem fogadja el, így a lázcsillapító fecskendőjével tunkolnám bele de mennyit hogy jó legyen.

és mi legyen a következő szerintetek?

köszi


2009. dec. 10. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények, de a kamillatea tönkreteheti a bélbolyhokat...

Inkább adj neki sütőtököt!!! Úgyis szezonális, a legelső adható ételek között van, és segíti az emésztést. (Durva leírni, hogy hashajtó, de olyasmi hatása van)

Sajnos az összes kezdő étel (alma, krumpli, répa) hasfogó, épp ezért én mindig felváltva adtam a sütőtökkel, és így nagyjából kiegyenlítették egymást.

Később, ahogy hozzászokik a szervezete a szilárd táplálékhoz, nem lesznek már majd ilyen gondok!

2009. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ihat kamillateát, csak ne minden nap!

Az én babámnak kétszer volt eddig székrekedése (1éves), én is fecskendővel nyomtam a szájába a kamillateát. Nem sokat, elég 50ml. 2-3 óra és jön a hatás, készülj fel.

2009. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát kb. olyan harmincat sikerült, de most bealudt. kiváncsi leszek. addig nem akarok mást adni neki míg nem kakilt. egyébként az alma kiütötte. tiszta foltos lett a kis arca tegnap este.

na kiváncsi leszek. köszi mindkettőtöknek

2009. dec. 10. 09:02
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!

győzelem van végre volt cucc a pelenkába. nem darabos egyáltalán. mondjuk nem is adtam neki annyi alma-krumpli főzeléket.

ma kihagyom a dolgot megnézzük milyen lesz az éjszaka. ha jó akkor az almától van, ha megint nem alszunk akkor a foga lesz na sziasztok

2009. dec. 10. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!