Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi tejpépet adtok babátokn...

Mennyi tejpépet adtok babátoknak egy étkezésre amivel jól is lakik? Mit szoktatok pluszba belerakni? A 7 gabonás tejpéphez szoktatok valamivel még valamit rakni?

Figyelt kérdés
Eddig vaníliás tejpépet adtam babámnak, a dobozon 1étkezéshez 130ml vizet írt, eddig én ennyit adtam neki. Viszont most vettem 7 gabonás tejpépet, itt már 200ml vizet ír 1 étkezéshez. Akkor most mennyi amennyit lehet adni? 8 hónapos baba
2019. ápr. 2. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezekre mindig irdatlan nagy mennyiségeket írnak. Én nem is úgy készítem, mint az előírás, sokkal lágyabbra, hígabbra. Kísérletezni kell, hogy a babádnak mennyire van szüksége, olyan okosak, úgyis kiköpik, ha tele vannak. Én nem szoktam semmivel felturbózni, volt, hogy tettem bele egy kis banánt, de nem ízlett úgy.
2019. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!