Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csak langyosan issza a vizet?

Csak langyosan issza a vizet?

Figyelt kérdés

Kisfiam nemsokára betölti a 6 hónapot, hamarosan kezdjük a hozzátáplálást. Egy hete kínálom vízzel, hogy szokja, hogy inni kell. Észrevettem, hogy csak langyosan hajlandó meginni a vizet. Tegnap így meg is ivott 20 ml-t.

Lehet baja tőle?


2019. ápr. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem komoly kérdés?
2019. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 évesen, a nyári hőséget leszámítva én is langyosam iszom a vizet és nincs tőle bajom :D
2019. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy hasmenést vagy hasfájást okozhat. Esetleg hányingert. Magamból indulok ki. Első gyerek, mindent túlparázok. Bocsi 🙈
2019. ápr. 17. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne a viztol? Hacsak nem forralas nepkul adod neki a csapbol ketlem h barmi baja lenne tole.
2019. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfogyott a babavíz, így forraltam csapvizet. Nem hűlt le teljesen, úgy adtam neki. A kérdést az ihlette, hogy barátnőm kislányának többek között a langyos vizet is ajánlotta a védőnő székrekedésre.
2019. ápr. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!