Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 100%-os Cappy almalevet...

100%-os Cappy almalevet hígítva lehet adni 4hónapos babának?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Dm-ben, rossmannban, vagy bármelyik drogériában lehet kapni 100% gyümölcsleveket kifejezetten babáknak, 4 hós kortól. Szerintem inkább azt add neki
2019. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A cappy amugy 100%os es almale surutmenybol van, pasztorizalassal tartositva, szoval azon kivul h jo magas a cukortartalma (nyilvan ezt a surutmenybol mindig allandora allitjak be) sztem nem lenne baj vele. Felhigitva sztem meg ez sem lesz problema, de en sosem adtam. Elsore en is inkabb a babas dolgokkal kezdenem aztan johet a cappy
2019. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. ápr. 23. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Inkább adj neki normális almából nyert almalevet, mint a jo nagy cukortartalmú löttyel kezd el a hozzátáplálást. De komolyan, még egy kevés almapépet is adhatnál neki, mondjuk egy teaskanálnyit apránként adagolva. Sokkal inkább van alma íze, mint maguknak az almaleveknek.

Nem értem, miota lett divat levekkel elkezdeni a ht-t, de ne azzal kezd.

2019. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!