Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisfiamnál kezdeném a hozzátáp...

Kisfiamnál kezdeném a hozzátáplálást. Az almalevet folyamatosan kiköpi, fanyalog. Kezdhetem inkább tejpéppel? Pl. Vaníliással?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

a tejpép az táoszer. az nem hozzátáplálás, hanem pótlás, ha azt adsz.

adj inkább almaszósz vagy almapürét, ha a lé nem jön be.

vagy mást, krumplit, céklát, meggyet...

2016. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*tápszer*
2016. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, hány hónapos. Ha nincs még 6, akkor hagyd inkább a fenébe. Ha kiköpi, nem csak azt jelentheti, hogy nem ízlik neki, hanem nem érett rá!
2016. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Ha az almapüré mellett döntök,akkor elég az üvegreszelőn lereszelni pépesre,vagy még át is kell szűrni? Nem csináltam még ilyet Sosem..
2016. ápr. 20. 16:23
 5/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem én krumplit kevertem anyatejjel... Ha az almalét kiköpi, szerintem ne almapéppel próbàlkozz.
2016. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kapja? Elente teljesen átlagos reakció. Az enyém 2 napig fintorgott az alma miatt, 1,5 hónapja táplálom hozzá, azóta is az alma a kedvenc, imádja. :) úgyhogy nem adnám fel, próbálkoznék. Szokatlan az állag, az íz, a kanál, minden. Szoknia kell még.
2016. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*ja és főleg eleinte minden után fintorgott. Nem akartam neki adni 1 kiskanálnál többet semmiből de ha akartam volna se fogadta el. Következő nap is max 3-at evett meg majd később csak csúszott több is.
2016. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3 napig próbálkoztam az almalével,de egy csepp nem ment le,az összeset kiköpte. Így gondoltam nem fogunk előrébb jutni. De akkor lehet,hogy azt próbálgatom még pár napig.. Köszönöm szépen a segítséget! Teljesen tapasztalatlan vagyok még. :(
2016. ápr. 20. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

elég csak lereszelni, és adhatod onnan. mi mindjárt a reszelőből kanalaztuk az elején, amikor még csak 1-2 kanál ment le.

mondjuk az almalevet kihagytuk, azonnal a reszelt almát kapta. 1-2 napig a javát kitúrta a nyelvével, utána meg imádta. 2 hét után simán bevágott napi 1 egész almát.

2016. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. ápr. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!