Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bébiételeket is be kell vezetni?

Bébiételeket is be kell vezetni?

Figyelt kérdés

Csak bébiételeket használok eleinte. (1 hónapja van hozzátáplálás). Más barátnőm is így csinálta, míg kisebb adagokat evett, mikor már nagyobbat, főztek, turmixoltak.

Ők nem vezették be, ha a babának ízlett, kapta a felét azonnal. Valójában be kellene vezetni ezt is?


2019. jún. 3. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze
2019. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, be kell vezetni.
2019. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell olyan nagyon szigorúan. Első nap par kanál, ha nem fajt a hasa akkor második nap mehet amennyit kér. Sosem voltam tankönyv-anyuka, a babám igényeihez igazítottam ezt is. Teljesen jó volt így, nem kell egy hétig lépésekben etetni...
2019. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vezetgettem őket, de kellene amúgy, csak meguntuk, én is, gyerek is.
2019. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bébiétellel kezdtem a második gyerekemmel is. Mikor nagyobb adagokat adtam a nagynak, akkor már csináltam, de nem vezettem be még egyszer, hiszen azokat már megkapta bébiétel formájában.

A bevezetést kb annyira csináltam, hogy egyik nap 2 kiskanál, aztán 5 harmadnap mar az uveg harmada... mi most jutottunk el a kicsivel fél zveg kajáig, mert eddig egy iz sem jött be neki, csak a répa. Most már imád enni. Alig várja.

2019. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!