Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzás miatt piros a babám...

A fogzás miatt piros a babám popsija?

Figyelt kérdés
Szegényt az is megviseli, ha kakis a pelus, gondolom fáj neki. Gyógyszertári popsi krémet használunk, esetleg van másfajta, ami jobb lehet?

2019. szept. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem gondolnám,hogy a kettő összefügg.

Nekünk a Sudocrem vált be még a gyógyszertárin kívűl. Próba szerencse

2019. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Bizony, van összefüggés. A fogzós kaki jobban irritálja a bőrt, a szaga is jellegzetes. A sudocrem nekünk bevált rá.
2019. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Dehogynem függ össze! Nekem ilyenkor a Neogranormon kenőcs (nem a popsikrém, hanem a gyógyszertári, tubusos) vált be. Ha nagyon csúnya, hólyagos, akkor Canesten+popsikrém a nyerő. De ha egyszerűen csak pirosabb, akkor Neogranormon. Egyébként a Sudocrem és a Bepanthen kenőcs (rózsaszín) is nagyon jók.
2019. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Az enyémeknek is volt "fogzós kakijuk" - jó ez a kifejezés :) Nálunk az vált be, ha törlőkendő helyett sima meleg vízzel mostam meg utána, aztán vékonyan bekentem Sudocremmel és még hintőpor (pedig alapjáraton kb. semmit nem használtam, mert nem kellett). Az elsőnél még mentünk a dokihoz, mert nagyon csúnya lett és kapott az egyes gyógyszertári helyett valami piros ketteset, de az sem hatotta meg, és vagy két hét múlva jöttem erre rá, a második gyerek meg vagy 3 nap alatt túl lett ezen és nem csípte ki olyan durván a popsiját. Ja és érdemes sokat szellőztetni :)
2019. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a fogzás alatt a kaki csípheti a fenekét, állagra kicsit nyálkás, talán hígabb. Mindket fiamnak kicsipte. Az egyiknél a neogranormon a másiknal a sudocrem vált be.
2019. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!