Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyenek a fogai a gyerekednek...

Milyenek a fogai a gyerekednek? Van lyukas foga, vagy mindegyik szép fehér? 3-4 éves korosztály érdekel leginkább.

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Mindegyik szép fehér a 3,5 és a 6 évesnek is, teljesen jók
2019. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
4 éves kislányom fogai gyönyörűek, 4 hónapos korától kezdve mossuk neki minden este, akkor jött ki az első két foga. Nagyon ritka kivételtől eltekintve azóta nem telt el nap hogy minimum egyszer, de általában 2-3 alkalommal ne kössön fogat. Süteményt, fagyit, csokit eszik, de elég ritkán. Nyalókát, keménycukorkákat és cukros, szénsavas üdítőket egyáltalán nem fogyaszt.
2019. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
4 ès fèl èves, 9 kezelt (lyukas) foga van màr. Ebből 8 mèg azelőtt lyukadt ki, hogy èdessèget egyàltalan kapott volna, ès a fogàt is mostuk. A 9. tűszùràsnyi pici. A romlàst òzonkezelèssel sikerült megàllìtani.
2019. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
3-4 evésen tökéletes fogai voltak. 8 évesén 6 lyukas foga volt. Azóta félévente minimum kettőt tömni kell neki. Nekem is nagyon xar fogaim voltak, vannak, mint apám ágán mindenkinek. Abszolút független a fogapolastol, mindenki mossa rendesen, édességet se nagyom fogyasztunk, mégis rosszak a fogaink. Nekem a fogorvosok azon csodálkozik, hogy még nem kellett műfogsort csinálni. Nincs egyetlen ep fogam se. :S
2019. okt. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

4lesz. Szép, fehér.


De!! Több, mint 2 éve járok vele fogorvoshoz. Azért vittem el, mert az első fogan barna "valami" volt. Megijedtem, hogy már szuvas, pedig inni nagyrészt vizet ivott, anyatejes volt(ez azert lényeges, mert nem ivott cumisüvegből sose, vagyis nem aludt el semmilyen italon), fogát mostam neki az első fogaktol, nasit meg még alig evett. Kiderult, hogy csak valami gomba... Leszedtek, de mivek körzetes dokihoz mentünk(teljesen véletlenül,mert egyben magánrendelese is ott van) így "benne maradt a rendszerbe" , azaz időnként ranez a fogara. Először "bosszankodtam" de rajottem h tök szuper dolog, mert nem fel a fogorvostol, mikozben en rettegek :D Most kiderult, hogy elől kopik a foga. Vagy gyomorsav, vagy csikorgatja... Szoval előbb utóbb csunya lesz.

2019. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!