Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés
Vargavivii nevű felhasználó kérdése:

Lehet hogy a fogzastol megy a hasa?

Sziasztok. 6honapos kisfiamnak tegnap óta megy a hasa. Tegnap 3 volt ma még már 4. Foga még nincs. Mert gondoltam rá hogy attól van. De nem vagyok benne biztos. Álla is ki van pattog a segge is pirosodik kifelé a hasmenestol. Nagyon bűzös erős savanyú szag. Lehetséges hogy jön a foga attól megy?

okt. 27. 15:13  Privát üzenet  

A válaszok
Vírus. Adj neki biogaiat, de mutasd meg dokinak is holnap. Vigyél kakis pelust. (nem írom, hogy a foga, mert ki tudja, lehet az is, de nyilván ismeretlenül nem fogok itt diagnosztizálni). Amúgy nyalzik? Duzzadt az inye? Harap dal mindent?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 27. 17:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen nyáladzik, nagyon is mindent elvesz és rag, az álla már tiszta piros és pöttyös nyáltol.. Azért gondoltam hogy a foga. Mert nagyon duzzadt az inye. Csak nem értem miért olyan bűzös.

# 2/4Időpont okt. 27. 18:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Inni iszik, enni eszik, Joó kedvű semmi baja csak a hasmenés...

# 3/4Időpont okt. 27. 18:15 Privát üzenet
A szája a fogzástól lehet pöttyös. De a nagyon bűzös kaki az vírus szokott lenni. Sok folyadékot adj neki!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 28. 08:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hós kisfiamnak fájhat a hasa a fogzástól? Volt valaki még így?
Vajon a kölesgolyótól megy a hasa, vagy a fogzástól?
1 éves kisfiamnak fogzástól mehet a hasa?
Mennyire mehet a hasa a fogzástól, illetve mennyire lázasodhat be?
Kislányomnak két napja megy a hasa, és nagyon piros a nunija. Fogzik, de eddig attól ennyire sose ment a hasa. Amúgy jó kedvű, eszik talán picit nyűgösebb délutánra. Szerintetek...
Fogzástól mehet a hasa?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!