Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 2 hónapos baba. Nőhet a foga?

2 hónapos baba. Nőhet a foga?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek.

2 hónapos múlt a Babám és egy olyan új problémánk lenne, hogy elöl lent fehér az ínye. Faj neki ha hozzá érek fel fel sikít, híg a széklete, piros a feneke, has fájós baba is.

Szerintetek jön a foga? Ha igen mit tudnátok rá ajánlani? Mivel tudok segíteni neki.

Volt már valakinek ilyen hamar foga a babájának?

Köszönöm a válaszokat előre is.



#fog #fehér. Piros popsi.
2019. dec. 27. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen jöhet, van olyan akinek ilyen korán kibújik de az is lehet, hogy csak a fogcsírák kezdenek mozogni. Vmilyen gyógynövényes fogínygélt kipróbálhatsz, vagy hűtött rágókát, arra figyelj, hogy ilyen kicsinek lidokain tartalmú ne legyen.
2019. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak 2 hónap 10 naposan kint volt az alsó két metszőfoga. Simán jöhet ilyenkor, nem egyformák a babák. Most 7 hónapos és 8 foga van.
2019. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógynövényes gélt tudsz venni drogériában, én a rossmannban vettem Dologélt, de a gyógyszertárban is adnak tanácsot, ott biztos van többféle. Lidokainosat ne vegyél, még pici. Bár minálunk később jött a foguk, szerintem lehet a foga. Kitartás!
2019. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dentinoxot használtunk, az bevált.


Persze, hogy lehet, van, aki foggal születik.

2019. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,lehet fogzás.

Mi is a Dentinoxot használjuk,de az én babám 7 hónapos. A Dentinox Lidocaint tartalmaz. 2 hónaposnak még ne használd.

Az Anaftin baby is jó.

2019. dec. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hónaposan anyukám szerint 2 fogam volt. Kisebbikemnek 4.5 hónaposan volt 2.

Igen lehet fogzás.

Ha nagyon kimarná a popsit a fogzós híg széklet akkor vegyél sudocrem care & protect kenőcsöt. Ez nem a sima tégelyes hanem a tubusos. Teljesen más a 2. A tubusos extra érzékeny bőrre van. Nagyobbik lányomnak az utolsó örlőknél úgy festett alul mintha végig húztam volna a betonon. 2 hónapig nem tudtuk rendbe tenni, csomó mindent próbáltunk az antibiotikumos kenőcstől kezdve mindent. Pont akkor dobták piacra ezt 3 nap alatt rendbe tette a lányom.

2019. dec. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!