Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásnál ez normális?

Fogzásnál ez normális?

Figyelt kérdés

18 hónapos a kislányom eddig soha egy fognál sem volt gond, csak a szokásos tünetek.(mindent rágott, kevesebbet evett, nyáladzott)

Most sajnos a pici beleesett a 3 napos lázba amíg ez lecsengett, alatta kibújt a 2 alsó szemfoga is. Szegény alig evett meg durván bágyadt volt, de ivott sokat, meg pépeset evett. Most a láznak vége, de még mindig olyan kis étvágytalan, reggel láttam, hogy a felső 2 szemfoga is kezd jönni duzzadt az ínye és fehérlik alatta a fog. Ma durván ordított konkrétan visitott egész nap. Csapkodta magát, mint egy erősebb hisztinél semmi nem nyugtatta meg, akkor volt jobb ha Dentoxinnal bekentem meg ha épp nem evett. (amúgy nem hisztis és soha nem csinálta még ezt)

Szerintetek ez lehet a fog? Csütörtökön megyünk dokihoz, nem tudom beadják-e neki így a szurit.

Más volt így a fogzással?

Köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 7. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szintén 18 hónapos a fiam. Neki most egyszerre 4 foga jön és napok óta nyűgös, az étvágya jó. Mi pont ma voltunk oltáson, semmi gond nem volt.
2020. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztis h a fog miatt van. Volt egy het amikor 4 foga jött a labyombak ebbom egy rago vegig vonyitotta az egesz nappalt. Szörnyű volt. Alapbol kb a hangjat bem lehet hallani. Egyszer túl leszünk ezen a fogzason már en is varom.
2020. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!