Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges, hogy két hónaposan...

Lehetséges, hogy két hónaposan fogzik? Már nem tudom mire gondoljak.

Figyelt kérdés
Röviden és fájdalmasan fel-felsikolt, nagyon nyugtalanul alszik. Napközben ha fent van, vigasztalhatatlanul sír. Ha felveszem, akkor is. Néha tömködi az öklét a szájába. Semmilyen pózban nem jó neki. Nem a hasa fáj mert azt már ismerem, ez más. Lehet hogy már fogzik vagy mozgolódik az ínye? Kérlek mondjatok valami hasznáható ötletet :/

2020. jan. 15. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Allitolag ilyenkor valamelyik gyereknel mar a fogcsirak helyezkednek.ismerek olyat is akinel 2 honaposan bujt ki az elso fog. De olyat is aki mar 2 honaposan elkezdett a fogaval szenvedni es csak 8 honapra jott ki
2020. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Kezét azért tömökdi mert másra nem képes, ha képes lenne körbe szaladgálni akkor azt csinálná. Enneka fogzáshoz nincsen köze.


Szerintem vagy idegi alapon van vagy inkább a hasa fáj.

Ha ez eddig nem volt akkor érdemes orvoshoz menni. Ha folyamatosan volt akkor 3-6 hós kora után elmarad ez.

2020. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, érezheti a fogát. Viszkethet, feszülhet az ínye. De a fog áttöréséig még hónapok is eltelhetnek.
2020. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mozoghatnak a fogacskák már ekkor is, ezért szerintem felesleges orvoshoz rohanni. 3 hőn kortól lehet különböző gélekkel kenni, illetve ha nagyon látod, hogy szenved, lehet adni fájdalom csillapítót pl nurofent. Egyébként más biztatót nem tudok, nálunk is itt körül kezdődött, most 6,5 hónapos, most tört át az első foga.. Kitartás..
2020. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagynak 11, a kicsinek 13 hetesen törtek át az elsők. 😊 Simán lehet a foga.
2020. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, mindkét fiam ilyen koran kezdte. A kicsinek 4hosan a nagynak 5 hosan bujt ki az első.
2020. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na a nagy okos 2-es:D miert kell olyan kerdeshez irni amire nem tudjuk a valaszt es inkabb hulyeseget irunk... Nem ertem ez mire jo :)
2020. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi törpénk mindig akkor tömte a kezét a szájába amikor éhes volt, aztán (sokára jöttünk ra ) hogy akkor is amikor a hasa fájt, és most h már jönnek a fogai egy már kint és már látszik a másik (5 hónapos múlt ) vagy az ujját vagy amit megfog azt eszi.. de van hogy csak sikongat vagy sír. Ennyi idősen mint a te babád miis gondoltunk a fogára de mindig a hasa volt.
2020. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

De volt neki más jellegzetes hasfájást mutató jele is.. ahogy mondtad már ismered.. én is azt hittem.

Remelem rájöttök hamar mi a baj ! Az a legrosszabb amikor nemtudod és semmi sem jó! Kitartás

2020. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!