Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják sokan azt...

Miért gondolják sokan azt hogy egy hisztis gyerek ( 9-10 hónaposan) azért hisztis mert az anya nem jól nevelte?

Figyelt kérdés
Akinek nem hisztis a gyereke el sem tudja képzelni milyen egy igazán hisztis lurkó. Azt hiszik hogy ők annyival jobban csinálják? Véleményeket várok nem lecseszést vagy kioktatást. Köszönöm.
2008. okt. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csak olyanok gondolják, akiknek vagy nincs gyerekük, vagy egy áldott jó gyerekkel áldotta meg a sors őket. A hiszti egy elkerülhetetlen korszak a gyerekeknél (tisztelet a kivételnek), nem nevelés kérdése.
2008. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem lehet rosszúl vagy jól nevelni.Ez egyéniségi kérdés és igen ,azok mondják akiknek állandóan alszik a gyereke.Azon nem sok nevelni való van.

Az enyém 1 évig éjjel nappal ordított,most 8 éves és még mindig nem tud nyugodtan ülni.(persze ez már nem olyan)Pedig nem erre neveltem.

2008. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom,nem hiszem hogy van olyan gyerek aki sosem hisztizik,az én kisfiam is 9 hónapos és igen van mostanában hogy vagy csak simán semmi nem jó vagy nagyon hisztizik!Ő még nem tudja másképp kifejezni magát,csak azt tudja elmondani hogy ez nem jó és nem ezt akarja!Szerintem lehet a hiszti az amikor úgy gondolja hogy "nem igaz hogy nem érted mit akarok játszani:-)) ". Szerintem még megfogunk élni egy pár ilyen korszakot!

Amúgy meg akinek nem tettszik az ne nézze a gyerekem! :-))

Amúgy meg lehet otthon ugyanezt csinálja az övé is csak tagadja hogy kívülről úgy látszódjon ő tökéletes!Hát hogy jól neveljük-e őket,majd 18-20 év múlva kiedrül,mit rontottunk el,de én bízom benne hogy a fontos dolgokban jól döntünk!

Jó babázást!

2008. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez elég megosztó kérdés. Én személy szerint ha látok egy anyukát az utcán a hisztiző gyerekével, akkor sajnálom, hogy ilyen tehetetlen. Belegondolok, én ebben a helyzetben mit csinálnék? 7 hónapos a kisfiam, erős egyéniség lesz, még nem hisztizik, nem tudom fog-e? De elsősorban sztem sem 100%-ban nevelés kérdése. Egy dolog azonban mindig szíven üt: amikor ez az anyuka az utcán elkezd ordenáré módon ordítani a gyerekével...na akkor nem őt sajnálom, hanem a gyereket!
2008. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
9-10 hónaposan......hát hogy mondja el az a pici baba,h anya vigyél haza,álmos vagyok,anya utálom az öltöztetést..persze,h megfesziti magát.fel lehet állitani,sőt kell is -szabályokat,de még ekkora babák kicsik,h megértsék.ill,ha meg is érti-elfelejti,vagy próbálozik100adszor is kinyitni a sütőt.ne foglalkozz a krtitikákkal,meg az okosokkal.majd,ha jön a dackorszak,akkor már el lehet magyarázni sok mindent.ha a közértben vágja hanyatt magát-az gáz.addig meg szeresd nagyon!!
2008. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!