Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 1 éveseteknek hány foga van?

1 éveseteknek hány foga van?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak már 11 bújt ki, igaz ebből 3 még csak épphogy áttört, de a 12. is hamarosan át fog.

Olvasgattam egy picit erről és azt találtam hogy előrébb jár mint az átlag, és igaz ami igaz a védőnő is mindig meglepődik hogy milyen sok foga van.

Kiváncsi vagyok ez jelent-e valamit.(rosszat, jót?).

Nagy gyerek az igaz (kb 78 cm, és olyan 11 kg körül van) de szerintem nem extrémen. Arányos kisfiú. A kutacsa szerintem már bezárult, olyan 10-11 hónaposan kb. Tehát valóban gyorsabban fejlődik, de ternészetesen csak az egy csepp d vitamint kapja, igaz tápszeres és abban is van némi d vitamin, de ennyi.

Nyugtassatok meg hogy ez csak egy alkati dolog és nem jelent semmit. (Mondjuk annyira azért nem vagyok megijedve tőle.) de egy két nyugtató szó sosem árt.

Tiéteknek hány foga van?



2020. febr. 17. 12:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszike a sok választ! Mindenkinek ment a zöld kezecske!

Valaki írta a fogmosást, mossuk neki amúgy kb 10 hós kora óta (akkor volt 8 foga) :)

Egyébként ezekkel az kis örlőkkel most nyűgösebb mint átlagban, de az legalább tényleg jó ebben a gyors fogzásban, hogy így legalább hamar túl leszünk rajta!

2020. febr. 17. 16:10
 12/13 anonim ***** válasza:
A nagynak 16 volt, a kicsinek 7. 😊
2020. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10 hónaposan jött ki az első foga. 1 évesen kb 2-3 lehetett kint.
2020. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!