Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges hogy 2hónaposan...

Lehetséges hogy 2hónaposan jön a baba foga?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Folyik a nyála, eszi az öklét?
2020. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen

4 hónaposan volt kinn a lányomnak


Bnőm fia 14 hetes és van kinn 2 foga

2020. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen folyik a nyála, és az öklét is eszi, meg persze mindig komfort szopizni akár.
2020. ápr. 10. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kisebb fiamnak 4 hosan jott ki az első. De olvastam itt valakitől, hogy a gyermekének 11 hetesen jott ki az első foga.
2020. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan 2 fogam volt - anyukám szerint. Kisebbikemnek 4.5 hónaposan
2020. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet igen. Nálunk is ez volt/van. Még nincs kint neki, de már látni lehet az inyén, hogy ott a két foga, mivel fehér. Eléggé jól kivehető, a felső kettő elől. Úgyhogy nemsokára kibújik neki. Folyamatosan ömlik a nyál a szájából, az öklei benne, rágcsálja, mindent a szájába vesz és rágja, a cicim is jól megcsócsálja én meg persze sikongatok, ő meg vigyorog rajta. Már nyűgösebb és hasmenés is előfordul már... Láza eddig még szerencsére nem volt, csak hőemelkedése.


Mindenhol azt írják hogy először az alsó fogak jönnek ki előbb, utána a felső kettő... Az én kisfiam és fogai ezt nem olvasták!...😆


Ja 4,5 hónapos, de már jóformán az első hónap végétől kezdődött.

2020. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora előtt kint volt a nagylányomnak, a kicsiknek 4 hónaposan.
2020. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!