Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges, hogy előbb jön a...

Lehetséges, hogy előbb jön a felső metsző, mint az alsó?

Figyelt kérdés
Lassan négy hós babám egyre jobban szenved, éjjel óránként kel, ömlik a nyála, a keze folyton a szájában, és amikor sír akkor rendesen nyomja az ujjait a felső ínyéhez... amikor hűtött rágókát adtunk neki, mintha kicserélték volna... addig rágta amíg fel nem melegedett, utána megint nyöszörgött... amikor hason van, akkor is van hogy hirtelen a szájához kap, és nyöszörög. Az alsó ínyét nem igazán látom, mert mindig ott a nyelve, viszont a felsőnél az egyik első metsző helye egyre fehérebb. Volt valakinek olyan, hogy a felső fog jött ki előbb?
2020. jún. 14. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de ritka. Legyen két rágóka amit felváltva hűthetsz. Nekünk bevált a Dentinox gél is. Ha sír éppen, akkor lehet látni az alsó ínyt is.
2020. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az előbb megnéztem, olyan, mintha az alsó kettő középső fogánál el lenne vékonyodva neki. Még nem egy csíkban hanem ilyen repedezve vagy nem tudom leírni. Veszek másikat tényleg mert erre nem gondoltam hogy ilyen gyorsan lehűl 🤦
2020. jún. 14. 11:50
 3/5 A kérdező kommentje:
*felmelegszik... látszik hogy nem aludtunk 🤣
2020. jún. 14. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a fehéredés felül még nem az. Alul fog jönni.
2020. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alul jön végül. :) Már látszik.
2020. júl. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!