Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzás minden esetben extra...

A fogzás minden esetben extra mennyiségű nyállal jár?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy a foga jön a gyereknek vagy simán csak brahiból "rágcsál" mindent :D Tudom, hogy úgy ismerkednek a világgal, hogy mindent a szájába vesz, de míg vannak dolgok, amiket csak nyalogat, az ujjam pl már "rágja", és mondjuk egy rágókát is úgy nyammog, mintha már a fogait használná. Amik persze még nincsenek, és semmi jelét sem látom az ínyén, viszont a szopizások mostanság elég horrorisztikusak, az alvása is kezd katasztrófa lenni, szóval elkezdtem reménykedni, hogy talán átmeneti dologról van szó, amit ilyen egyszerűen meg lehet magyarázni :D Viszont nyála nem nagyon jön, mármint nem jobban, mint egyébként. 4 hónapos, szóval nem vagyok kétségbe esve, ha esetleg nem jönne foga, meg a szopizás miatt amúgy nem bánnám, ha még váratnának magukra :D de azért keresem a lehetséges magyarázatot, hátha.
2020. dec. 9. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A jelek arra mutatnak.

A fogak áttörése sok időbe telik.

2020. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!