Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Arc dörzsölése lehet a fogzás...

Arc dörzsölése lehet a fogzás tünete?

Figyelt kérdés
A kislányom alsó 2 foga kb 3-4 hete bújt ki. Most újabban pár napja megint sírós, ingerlékeny, éjszaka többször felsír, nehezen alszik el. Folyton rágcsálja az ujjait, játékokat, és új dolog, hogy az arcát dörgöli a kezével, vagy a fejét a mellkasomhoz/habtapihoz dörgöli. Viszont most nincs az a durva nyáladzás, mint előzőleg. Az ínyén nem látszik semmi, de alul se volt megduzzadva sosem.

2021. aug. 19. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezeket akkor csinálja ha fáradt.
2021. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt nem írtam, eddig így volt, de most félálomban is az az első, hogy matatja az arcát, és ébredés után is rögtön. Mondjuk emiatt én is álmos vagyok egész nap, lehet, hogy ő is? :D
2021. aug. 19. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi már 6 fogon túl vagyunk (tudomásom szerint, mert hogy egyáltalán nem hagyja, hogy megnézzem). De eddigi tapasztalataim szerint ha jött a foga, annak az volt a jele, hogy ömlött belőle a nyál, egész nap nem lehetett letenni, éjjel felvisított a semmiből, némelyiknél belázasodott. Ekkor 1 héten belül áttörtek. Lehet, hogy mocorognak a fogak, és viszket neki, de ez a folyamat abba-abba marad, és mindig azt hisszük hogy na most jön egy fog pedig nem. :)
2021. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa még a kérdést, most tört át pár napja felül a foga :D Viszont a kérdés kiírása után beteg lett szegénykém, szemgyulladás+ nátha, valószínűleg az volt a baja.
2021. okt. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!