Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Másfél évesem órákig nem...

Másfél évesem órákig nem fogad el ételt fogzás miatt, ti mit csinálnátok? Más hipotón babát is így megvisel a fogzás?

Figyelt kérdés

Ma reggel fél 8-kor egy banánt evett meg és hiába kínáltam puha falatkákat, buktát csak eltolta és sírt. Apuja szendvicséből harapott keveset. Úszás után szoptattam nem aludt el,sírva kérte megint utána sem, falatkákat kínáltam újra ellökte sokszor. Kanalasat nem fogad el csak a kanállal tunkolja az ételt. Inni sokszor keveset iszik. Dentinox-al is kentem a fogát, séta után el1fáradt, 12.20-kor is ellöködte az ételt csak menjünk aludni. Tejen kívül lassan hat órája nem evett mást. 8.5 kg 82 cm, szeptemberre van időpontunk gasztro rendelésre. Vékony, alacsony szülők vagyunk,eddig ezért nem küldték tovább a gyermekünket. Valaki hasonló cipőben?

Még annyit hogy amióta tud járni nem fogad el pépeset így már nem tudom sinlacozni sem. El vagyok keseredve.



#fogzás #Hipotón baba
2021. júl. 28. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetben, ha biztos voltam hogy a foga miatt, bizony adtam fájdalomcsillapítót, és nem csak foginygélt, utána evett ahogy hatott a gyógyszer. Ez csak abban az esetben ha se folyékony se szilárd se semmit nem volt hajlandó enni-inni.

Ilyen melegben egyébként az enyém se nagy evő, leves levét issza cumisüvegből vagy pl tejitalt.

2021. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis panadol babyt nyugodtan adhatsz neki, szerintem is utána fél-3/4 órával később tud majd enni.
2021. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Biztos fájt már a fogad. Gondolom te sem az évesre koncentráltál akkor. Adj neki fájdalom csillapítot. Folyadék legyen neki.
2021. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogzáskor napokig 1 kiflin élt a nagyobbik lányom. Az volt az egyetlen, amit elfogadott. Amint kibújt a fog, újra evett. A 2. ilyen alkalomnál már nem estem kétségbe, csak a friss kifliért mászkáltam.
2021. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!