Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyi idő míg kibujik az...

Mennyi idő míg kibujik az első fog? 5 hónapos.

Figyelt kérdés

Rosszul aludt a kislányom már kèt hete,hètfőn èszre vettem hogy van egy domb a foginnyèn,másnap kifehèredett ès tegnap(csütörtökön)már láttam egy hasadást vízszintesen,az ugye azt jelenti,hogy át törte az ínyt?

Mennyi idő míg kibujik ?Mennyi idő mig a mellette lèvő is elindul? Mèg nem látni semmit a másiknál.

Hozzáteszem nagyon jól viseli,viselte mert csak èjjel èbredt 3x-4x de nem sírt... inkább mielőtt mèlyebben elaludna este akkor sír fel többször,ezèrt este kenem neki,nappal sem nyűgös.

Ha ilyen jól viseli a többi sem fog fájni vagy..?



2021. nov. 5. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja ès ha így viseli èrdemes kenjem neki többször nappal is?
2021. nov. 5. 22:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor kenem ha üvöltve sír, vagy fáj , de mindenki máshogy csinálja, esetleg érdemes megnézni hogy hányszor lehet kenni vele egy nap.

A védőnők szerint 4-6 hét az új fog de nekünk most kettő jön egyszerre

2021. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól viseli a fogzást úgy tudom nem kell kenni , pl ha nem nyügős, sírós nem szenved
2021. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hónapos korától fogzott. 10 hónaposan jött ki az első fog hegye.


Ő nagyon szenvedett szegénykém... Még álmában is jajgatott.

2021. nov. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hónaposan jött ki az egyik alsó metszőfog, majd rá két hétre a másik. Most múlott 8 hónapos, úgy nagyjából a fele van kint mind a kettőnek vagy egy picit talán több. Nálunk kb. Másfél hónapja kaotikusak az estég. Amúgy sem egy jó alvó, de mostanában óránként kel, két napja meg alig lehet visszaaltatni és sírva kel. Dentinox mostanában semmit nem ér, két napja este vagy éjjel nurofent kap, ha nagyon nem bírja, mert valószínű a fülére is kihat. Folyamatosan tépi,odakap, nyüszög. Elvileg a két felső metsző fogai jönnének, mert nagyon durván néznek ki és már egy sávban fehérlenek, de ha ezekért így megszenved szegényem, mi lesz majd a szem illetve rágófogaknál?
2021. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!