Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyi idő volt nálatok, mire...

Mennyi idő volt nálatok, mire kijött a két középső felső fog, onnantól hogy elkezdődtek a tünetek..?

Figyelt kérdés
Másfél hete alig aludtunk. Az alsó kettő kint van, másfél hónapja bújtak ki, de foganként 5-7 nap volt kb, és az sem ilyen durva. Ez most halál. Nem alszom két óránál többet egy huzamban, másfél-két óránként sírva kel. Nappal nyűgös. Étvágya is megváltozott, pépeset nem eszik, csak darabos kell vagy cici. Húst így kb nem is fogad el. Csak gyümölcs meg keksz. Meg van duzzadva az íny de nem látom hogy lefelé már át akarna törni a fog. Fehér sem üt át. Meddig tarthat ez még?

#fog #fogzás #felsőfogak
2022. márc. 2. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Dologél nem segít.. Éjszakára adtam Panadolt, de semmi különbség.
2022. márc. 2. 19:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hosszú, kb 2 hónap (nyáladzás, rágcsálás). De amiről te írsz, ez a nem alvás, duzzadt íny, folyton sírás nappal is kb. 2 hét volt...kitartás, nagyon neház időszak ez.
2022. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én együttalvással éltem túl, a kanapén melléfeküdtem, úgy aludtunk együtt, volt, hogy rajtam/az ölemben aludt. Igazából már mindegy volt, csak aludjunk.
2022. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyoooon hosszú idő volt. 11hósan jött ki a két felső foga középen kb 2nap eltéréssel. Előtte már 8-9hósan is annyira be volt neki dagadva, hogy mindig mondtam, hogy már csak pár nap és kint lesz.

Talán az utolsó egy hónap volt nagyon rágcsálós, nyáladzós, nyűgös de alapból is nyűgös természetű így nagy különbséget nem láttam rajta.

2022. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! próbáljuk túlélni. Nem túl jó kilátások! Mi mindig együtt alszunk, cicin hamar vissza is alszik, a gond csak az hogy fél órára.. brr..

Négyes válaszoló, ilyen "éjjel gyakran sírva kelős" állapot volt? Ha igen mennyi ideig tartott?

2022. márc. 2. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hónapok voltak.... Pedig azt hittem hamar kijön az alsókkal együtt, de túúúl sokáig csak az íny alatt látszott a formája..

Jó, hogy van valami, ami nálatok használ. Ez is több mint a semmi. :(

Napközben a jeges rágcsákat meg hasonló trükköket bevetettétek? Éjszakára viszont nincs ötletem. Nurofent csak nem lehet adni minden éjjel, heteken át..... Gyógyszer nélkül csak a türelem és az idő segít.. :( Borzasztó ez... Vagy ha valami nappal használ, hátha átvihető éjjelre is, ha nem ébredik meg tőle.

2022. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Panadol pont sz#rt se ér fogzási fájdalomra. Algoflex Baby-t (=Nurofen=Panactiv, ez mind ugyan az a hatóanyag: ibuprofen) adj neki. Plusz a paracetamol (Panadol) nem annyira jó a májnak hosszútávon.
2022. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Sose volt jó alvó, kezdtektől köztünk alszik. Cicin tud csak elaludni, éjszaka is cicin alszik vissza. Átlagban olyan 4-6x ébred éjszaka de gyorsan vissza is alszik. Ilyen sírva kelős, nehezen visszaalvós időszak hálistennek nem sok volt, pár nap de az se egymás után. Inkább így random éjszakák.

2022. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7-es, köszi, megpróbálom az ibuprofen-t alkalmanként, ha nagyon gáz. Hosszú távon egyiket se adnám, egyszer próbáltam paracetamol-t, rá van írva hogy fogzási fájdalomra is, ezt a máj dolgot még nem hallottam. mondjuk igaz, hogy tényleg nem használt.


hűtött rágcsa is leköti kicsit, de igazából nappal még el tudom terelni a figyelmét, az alvás téma amit nem tudom meddig bírok még :D


köszi mindenkinek!

2022. márc. 3. 08:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitartás! 🙂
2022. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!