Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Felső középső metszőfogaknál...

Felső középső metszőfogaknál mennyivel az áttörés előtt látható egyértelmű jel arra, hogy jön a foga?

Figyelt kérdés
Értem én ez alatt, hogy megduzzad, kifehéredik stb.. vagy itt is csak a fehér csíkocska, éles íny az első egyértelmű jel mint az alsó metszőknél?
2016. ápr. 27. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó. Nálunk fél évig látszódott(megduzzadt), de nem bújt ki. Másnál meg hetek.

És az összes fog ilyen. És mindig a csìkocska a végső jel hogy na most jön :D

A csíkocska előtt max abból jöttem rá, hogy jön, hogy nyűgösebb.

Most 12 foga van a lányomnak.

Remelem tudtam valamit segiteni. Ebben en is sokszor voltam tanacstalan meg vagyok is :D NAGYOOON valtozo minden kisgyereknel. Nehez rajta kiigazodnom :) :D

2016. ápr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Elől meg van duzzadva de már hónapok óta így ebből nagyon nem lehet kiindulni.. csak azt gondoltam talán hirtelen feltűnőbb lenne vagy nem tudom.. végülis alul még ennyi se látszott..

Nálunk az alsó 2 is 2 furcsa éjszaka után esett le, akkor már látszott a csík. Tegnap mikor kiírtam a kérdést már 2 ébredésnél járt (végülis 7 ébredéssel megúsztuk), az ínyén nem látok semmi újat de akkor ezek szerint felül is csak a fehér csík egyértelmű. Nyűgösnek nyűgös de nála előfordul, éjjel nem szokott ennyiszer kelni viszont, max egyszer hajnalban. Mozgásfejlődés kizárva (amikor elkezdett kúszni és mászni se ébredt éjjel max egyszer), új étel kizárva mivel az első ilyen éjszaka után nem adtam neki újat, hasfájásra semmi jel nem volt napközben se, éjjel se pukizott mikor kelt..

Előbb utóbb ki szokott derülni..

2016. ápr. 28. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!