Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 6 hetes babának már jöhet a foga?

6 hetes babának már jöhet a foga?

Figyelt kérdés
A lányom tegnap ota ha a vállamon van dugdossa az öklét a szájába es folyik a nyála olyankor. Fogzás lenne? Kicsit korainak tartom 6 hetesen
2022. júl. 12. 14:13
 1/9 anonim válasza:
63%
Nem hiszem
2022. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém is ezt csinálta, 1 évesen jött ki az első foga...
2022. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Akár lehet az is de mozoghatnak a fogcsírák is.

Ezt a nyálfolyást viszont nem értem. Az én fiamnak kb születésétől egy éves koráig folyamatosan folyt a nyála, akár fogzott akár nem. Így nekem az sose volt fogzós tünet..

2022. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

A babák ezt csinálják. Ez nem fogzás.

Nekem a fiam nagyon sokáig nyáladzott, durván. Még nyálkendővel is át kellett öltöztetni napközben, annyira eláztatta magát. Akkor is amikor még a kanyarban sem volt a fogzás.

Az ököl tömködés pedig életkori sajátosság

2022. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
A fogcsírák már mozoghatnak. A fogzás nem csak az az időszak, amíg a fog áttöri az íny felszínét. Nálunk 8 hetesen kezdődött, időszakosan folyt jobban a nyála, rágta az öklét, piszkálta a fülét (oda sugárzik ki a kellemetlen érzés). 6 hónaposan jött ki a két alsó metszőfoga.
2022. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ritka, de igen. Nekem a nagyobb gyerkőcnek 9 hetesen kint volt a 2 alsó, a kicsiknek is 11-12 hetesen.
2022. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
A lányom 3 hónapos korától fogzott. 10 hónapos korában jött ki az első fog hegye...addig ömlött a nyála folyamatosan.
2022. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
A fiam 8 hetes, kb.1 hete ő is tömködi az öklét, meg dől belőle a nyál. De ez még nem fogzás szerintem. Az lehet, hogy mocorognak a fogcsírák, de az is lehet, hogy szimplán megtalálta a kezét, és most jó gyömöszölni. :D
2022. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csecsemő akkor is rágja az öklét,ha éhséget jelez.
2022. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!