Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit àrt a 6 hetes babának...

Mennyit àrt a 6 hetes babának ha kimarad egy étkezés?

Figyelt kérdés
Kb 2 óra telik el az előző étkezés vége és a következő eleje között. Jövő héten megyek 6 hetes kontrollra, addig anyukám fog vigyázni rá. Fejek majd le tejet a biztonság kedvéért, de eddig soha nem fogadta el a cumisüveget. Nem tudom mennyi ideig leszek távol, nyilván indulás előtt megetetem, de ugye az utazás, plusz a soromat kivárni, stb, biztos több lesz mint 2 óra. Ha még mindig nem fog enni cumisüvegből, és nagyon sok idő kimarad, tegyük fel a duplája, mert ugye készüljünk a rosszabb esetre, nem lesz baja?
2022. márc. 18. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy alkalomtól semmi baja nem lesz ne aggódj.De hátha elfogadja az üveget.
2022. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél svéd itatópoharat. Ugyanilyen helyzetben voltam anyukám itatópohárból meg kiskanállal etette. Én nem is akartam cumisüveget adni neki. Teljesen jól működött.
2022. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Az nem megoldás, hogy kint anyukád eltologatja a babakocsiban, s ha szükséges, akkor a váróból kiszaladsz és nem marad ki sok idő így. Egyébként én is inkább itatópoharat esetleg fecskendőt ajánlanék cumisüveg helyett
2022. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy magaddal viszed, nem opció? Én mindkét gyerekemet vittem a kontrollra 6 hetesen, főleg, hogy a férjem vitt el, mert ő vezet. Így tudtam szoptatni a kocsiban előtte-utána.

Veled is elmehetne anyukád meg a pici és akkor tudnál ott is szoptatni.

2022. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a gyermekágyasokat előre veszik
2022. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn vinnèm magammal.
2022. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is
2022. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed magaddal? Én a kocsiban szoptattam őket, ilyenkor még a 2 óra sem fix. 😊
2022. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem magammal úgy, hogy a vizsgálat ideje alatt a férjem vigyázott rá kint.
2022. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez nálunk, mint az előzőnél.
2022. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!