Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt kevesebbet eszik?

Fogzás miatt kevesebbet eszik?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám 5-ször eszik egy nap, ebből 4x pótolnom kell az anyatej mellé. Viszont 1-2 napja ennek kb a felét eszi vagy még annyit sem és 1 étkezés teljesen kimarad. Normális, hogy ilyen keveset eszik fogzás mellett? Szopizni sem akar igazán, inkább "elvan" a vállamon.

2022. júl. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól lehet. Legalábbis én is a fogak áttörése előtt/közben tapasztaltam ilyet pár napig.
2022. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehet akár a meleg miatt is.
2022. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit takar az a pár nap? Napközben egy jót sem tud aludni miatta, 10-20 perc múlva megébred és egész nap össze vagyunk nőve.
2022. júl. 21. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 nap mondjuk, de akkor még nem is bújtak ki, csak rá 1 hónapra. Szóval ez ilyen időszakos dolog volt a kisfiamnál. De jól mondja a 2., a meleg is simán közrejátszhat, ha az alvás is nehezebben megy. Kenegesd az ínyét minden esetre, az nem árt :)
2022. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Inkább a fogacskái, nagyon be van durranva a kis ínye és visítva sír, szoktam neki kenegetni Dologel-el, olyankor pár perc múlva jobb a helyzet és abbahagyja a sírást. A meleget hálistennek nagyon jól tűri.

És ilyenkor ragaszkodóbbak is? Mert alig tudom leválasztani magamról. :D

2022. júl. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!