Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogzás miatt ehet kevesebbet,...

Fogzás miatt ehet kevesebbet, lehet többször éhes?

Figyelt kérdés

Ma bújt ki a 2.fogacskája, napok óta matrica volt, sokszor evett, föleg hajnalban, picit megelégeltem a dolgot, így szereztem 1 mérleget.

Na most lemértem szopi előtt és után, 80 ml-t evett, holott minimum lenne neki a 120 max 150. De ő hagyta abba, hiába próbaltam még etetni, nem kellett neki, nem is sírt utána. Viszont rá egy órára tiszta hiszti lett, de addig eljátszott szépen. Éhes lehet még? De akkor miérr nem evett többet akkor? Lehet ez a fogzása miatt van mostanában? Honnan tudhatom hogy elég a tejem?


2019. márc. 21. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az h matrica?
2019. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy úgy tapad az anyjára mint a matrica :D pisilni nem lehet elmenni tőle :D
2019. márc. 21. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges! Mennyi idős a picur?
2019. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2019. márc. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!