Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nem lesz foga a babámnak?

Nem lesz foga a babámnak?

Figyelt kérdés

Sajnos baleset miatt kikiellett húzni az első két fogam fent, lent az egyiket.

A lenti első fogacskái kint vannak, viszont fent az oldalsó metszők jöttek csak ki neki. Szinte mindenhol fehérít az ínye, kivéve elől fent. Lehetséges ez?

Nagyon aggódom most.



2023. máj. 8. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Anyám borogass.
2023. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan valóban van,hogy nincs fogcsíra,mint pl lefnagyobb fiamnak csak a 3 db hetese lesz, mert a 4. Egyszerűen nincs.

De semmi köze a gyereked fogainak ahhoz,hogy a tiédet kihúzták...

2023. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy baleset miatt kihuztak a fogad az miota genetika ?


Tudod mit jelent a genetika ? Hogy oroklodik, ugy szulettel.


Itt egy baj lehet, hogy a gyerek orokli , hogy buta vagy mint a t*k.

2023. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
84%
Mindjárt jön az első gyerek kifogással is...
2023. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam butának, amiért nem voltam ezzel tisztában.

Normálisan is lehetett volna ezt közölni. Egy rendes választ sem kaptam itt, mind lenézőek voltatok, és nyersek.

2023. máj. 8. 18:20
 16/23 A kérdező kommentje:
Valószínű a java aki ide kommentelt, nincs megelégedve az életével. Velem is előfordult már, hogy olyan emberrel beszéltem, akinek halvány lila gőze sem volt alap dolgokkal kapcsolatban, mégsem hülyéztem le, hanem elmagyaráztam amit kellett. Rosszindulat nélkül. 😊
2023. máj. 8. 18:23
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy egy rendes választ sem kaptál, és az sem, hogy mindenki lenéző volt.
2023. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy nem érzed magad butának - senki nem érzi -, de attól még az vagy. Ez az igazság.


Az életünkkel pedig meg vagyunk elégedve, hiába próbálsz ezzel visszavágni itt nekünk, szimplán elborzaszt minket az emberi butaság mértéke és az, hogy bármennyi ésszel lehet gyereket vállalni.


A válladat ne veregessük mert, mert szerinted ha kihúzták egy fogad, majd a babádnak sem lesz? A macska nem ért hozzád véletlenül? Tudod, akkor ott meg foltos lesz a gyerek.

2023. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos tényleg ostoba vagy, józan paraszti ésszel nem teszünk fel ilyen kérdést.

Kérdezd meg az orvosod, kíváncsi vagyok, kibírná-e mosolygás nélkül... :)

2023. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Olyan kérdést teszek fel amilyet szeretnék :)

Te pedig azt válaszolsz rá, amit szeretnél. Szerinted ha ostoba vagyok (egy kérdésemről alkotod ezt a véleményt) akkor szerintem Te pedig egy olyan ember vagy, aki szeret bántani másokat, főleg arc, és név nélkül , mert a való életben kb elvagy nyomva, és itt éled ki magad :)

Egy boldog ember nem rosszindulatú, és nem bánt másokat. Az ostobákat sem, a szellemileg sérülteket sem, a bénákat sem, senkit ! Valószínű Te mindegyiken tudnál mosolyogni, vagy még belérúgni.

Szép estét !

Ui.: ma dokinál jártunk betegség miatt, volt alkalmam megkérdezni, és hálisten nem mosolygott, nem ostobázott le.

2023. máj. 9. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!