Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Dentinoxtól lehet ilyesmi...

Dentinoxtól lehet ilyesmi baja a babámnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos, időnként kenem az ínyét. A héten volt, hogy nagyon mélyen elaludt, össze-vissza lélegzett, kapkodta a levegőt álmában. Voltunk orvosnál, beküldték a kórházba, kiderült, hogy semmi baja, csak nagyon mélyen aludt, emiatt lehet még ebben a korban rövidebb légzéskiamaradás. Aznap is kapott dentinoxot. Ma is bekentem az ínyét, megint nagyon mélyen elalud és hosszú ideje alszik, ma már másodszor. Eléggé köhög is, a tápszertnem fogadja el, ciciből nagyon sokszor eszik, de max 100 ml-t egyszerre. Annyi, hogy nem tettem hűtőbe a dentinoxot, de idebent éppen 25 fok van, mondjuk volt 26 is a héten. Valahogy nem jutott eszembe, hogy hűteni kellene. Emiatt lehet baj? Már teljesen tanácstalan vagyok.

2021. jún. 28. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetted volna hűtőbe a dentinoxot? Nem kell hűteni. Mi köze ennek ahhoz, hogy hogy veszi a levegőt alvás közben, hogy lehet, hogy ezzel kötöd össze, és nem a köhögéssel? Nyilván megfázott. Vagy a fogzás miatti nyáltermelés köhögteti. Az én fiam egy hétig fosott a fogzás miatt, mint a liba.

Ha a kórházban azt mondták, hogy semmi baja, akkor miért fondolod, hogy baja van?

Nyugi.

2021. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rajta van, hogy max 25 fokban kell tárolni, emiatt gondoltam.

Csak mégis ijesztő volt, ahogyan akkor lélegzett és furcsa az is, hogy nem eszik rendesen. De talán túlaggódom.

2021. jún. 28. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!