Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen fogkremet vegyek a 7...

Milyen fogkremet vegyek a 7 honapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak jön a foga. Neztem fogkremeket de az összes 1 es 3 eves kortol van. Kell fogkremet hasznalni vagy csak vizzel megmosni?

#7ho
2023. máj. 15. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Curaproxnak van
2023. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell fogkrém még
2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nem tudom, az értelmes magyar weboldal kezelő miért írta oda, h 2 éves kortól... de ez a babaverzió.

2023. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
letezik 0 eves kortol is. jobban nezzel körbe. DM-ben tuti van.
2023. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Ja mossa csak azt az 1-2 darab fogat fogkrémmel sőt mindjárt fluoridossal..🤦‍♀️
2023. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
#5. Neked milyen mentális problémáid vannak?
2023. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korig kell talán fluoridmentes. Vagy 2?
2023. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is úgy tudtam,hogy 1 év alatt nem szükséges még fogkrém. Fizikailag kell egyelőre tisztítani a fogakat. Aztán le lehet pontozni,ha hülyeség. :D Én csak áttörölgetni szoktam azt az 1 fogacskát a kis fogkeféjével (10 hónapos).
2023. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann webshopjában (és szerintem a boltokban is) van elmex ami 0 hótól használható, meg egy csomó féle 6 hónapos kortól használható. Nálunk egy eper ízű vált be, de csak annyit teszek a picike fogkefére, mintha lekvárral kenném meg. Eleinte fogzásra való gélt (gyógynövényes) tettem rá, valami rossmann sajátmárkás volt talán és rá volt írva, hogy fogmosáshoz is használható. De az egyáltalán nem habzott, csak így volt egy kis íze. Simán fogkrém nélkül a fogkefének pocsék íze lesz elég hamar.
2023. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi igénytelen anyukát egyrakáson. Gondolom a saját fogatok mosását is úri huncutságnak tartjátok. Aztán meg jöttök, hogy jaj, a genetika, a gyerek örökölte a rossz fogakat... Holott csak az igénytelenségetek példáját adtátok tovább. Hát gratu.



Kérdező, igen, az első fogacskák kibújásától fontos a megfelelő szájhigiénia. Léteznek ujjra húzható fogkefék, tanuló babafogkefék és fluorid nélküli fogkrém - ezeket javallott használni a kezdetektől. Fontos, hogy a napi rutin részévé váljon mihamarabb.

2023. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!