Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit lehet tudni a fogzasrol?...

Mit lehet tudni a fogzasrol? Kisfiamnak alul kibujt 2foga egyszerre most pedig jon a 3. bal oldalt mellette, egyebkent még a foghusban latszik a foga, es szegeny sokat orditott ejjel. Melyik fogak fajnak a legjobban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, az örlők fájnak nagyon, de mi azt mar észre se vettük. A fiam a metszőkkel szenvedett hónapokig.
2019. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam orlofogai 3 hónapig jöttek. Közben sokszor volt lázas, nyugos, nem evett csak minimális mennyiséget meg a kedvencekbol is. Valamint 3 hónapig veres, sebes volt a popsija, minden csoda és nem csodaszert ki próbáltunk, de csak akkor kezdett múlni mikor kijöttek az örülök.
2019. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a szemfogakkal is szenvedtünk, de legjobban az örlő fogak. Azok kb kétszer fájnak. Egyszer mikor a hegyek kibújnak, utána meg mikor a tömött rész is jön ki. Na akkor a kisfiam egész nap sirdogált, játszás közben is. Nem az az ordít, visít, hanem csak ült játszott és közben pityergett. Annyira sajnáltam szegényt és hiába adtam neki bármit, nem segített :( de túl vagyunk rajta, legalábbis az oroszlán részén, másfél éves és 16 foga kint van végre.
2019. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!