Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van olyan hogy a kibújó...

Van olyan hogy a kibújó tejfog már szuvas?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nincs.

Ha viszont kakaóval itatod vagy cukros teával, akkor pár hónap alatt feketék lehetnek a gyerek fogai.

2023. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem iszik eddig vuzet ivott most 1 hete teázik de abbam cukor nincs. Valamit egy 3 hete jött ki elől felül a 2 foga és az egyik olyan mint amikor szuvas a fog. 7 hónapos a baba tápszerezik meg eszegeti amit mi
2023. júl. 18. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Na jó, hogy feltetted a kérdést. A napokban ugyanezt láttam a fiamnàl 4 foga van, az utóbbi 2 hete jött ki.

Naponta mossuk neki, de úgy néz ki, mint akinel foltos, vagy szuvas vagy nem tudom. Gondolom nincs még rendes zománc rajta.

8 hónapos amúgy és tápszeres ő is. Mi a fene lehet ez?

2023. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen,van ilyen. Az okát sajnos nem tudom. De létezik :( .
2023. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Van ilyen, létezik.

Orvossal beszélj!

2023. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is, ha egy felnőtt szájon puszilja a gyereket, vagy a leesett cumiját lenyalja és úgy adja vissza a szájába, mert ekkor olyan bacikat adhat át, amitől szuvasak lehetnek a még ki sem bújt fogaik.
2023. júl. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha viszont ezeket nem teszi meg, a gyerek sose kapja meg a szükséges bélbaktériumokat, és nyűglődni fog, rossz lesz az emésztése, stb.

Valamit valamiért...

2023. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sem cumi, sem ujjszopizás, sem szájrapuszi nincs. Mindennap van fogmosás. Csak a tápszeres üveg etetőcumiját hasznàlja. Viszont csikorgatja a kis fogait és kb mindent a szájába vesz.

De ahogy nézem ez inkább a zománc hiánya még, csak úgy néz ki, mint a szuvasodás.

2023. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
65%
Igen. Van ilyen. Genetika. Nekem is így volt. Belülről romlottak a fogaim.
2023. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!