Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A babámnak folyamatosan ömlik...

A babámnak folyamatosan ömlik a nyála, tömköd mindent is a szájába, nyűgös, nagyon keveset eszik már pár napja,ezek már fogacskák lesznek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ebből mikor lesz fogacska? Első baba, nemtudom hogyan kell kinéznie az ínyének. Köszönöm 🤭🙂

[link]



nov. 18. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Lehet belőle két napon belül is, de lehet hónapok kérdése. Sajnos ezt senki nem fogja pontosan megmondani, mert nem lehet. 😊

nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapos, de már 1 hónapja kegyetlenül nyáladzik, node mostmár annyira eszi a kezeit, hogy valami borzalom. Rángatja a szájában és sír. Pár napja néztem, akkor még nem volt ott semmi fehér.
nov. 18. 18:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj valami hűvösebb rágókát, vagy Dologél nevű fogíny kezelőt, nekünk az elején az vált be a Fiúknál...
nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk két hónaposan kezdődött a fogzás, hat múlt, mikor kijött az első kettő egyszerre.
nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is két hónapos volt a kisfiam amikor volt egy ilyen durva nyáladzós, tömködős pár hét. Nekem akkor azt mondták, hogy mocorognak a fogcsírák.

Aztán hónapokig semmi nem történt.


A 8. hónapba lépett, amikor megláttam egy sötét vonalat/mélyedést az ínyén. Abból 1 héten belül fogacska lett.

Rá egy hétre a következő is kibújt. Aztán ugyanez a 9. hónapban, csak a felső metszőfogakkal.

nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 💗 Akkor még valószínű jó darabig kínlódunk... Az alvása is borzasztó volt napkozben, folyton felsírt vergődött, felvettem fúrta bele a fejét a mellkasomba és mint akit nyúznak... Dudliját is csak rágja, és nem hogy nyugodtabb hanem még idegesebb tőle 🤦🏼‍♀️🤣 1 percre nemlehet most magára hagyni, mert ha nincs szórakoztatva akkor vége a világnak. Eddig hason is tök jól elvolt, most meg zabálja az ökleit, egyszerre a kettőt és húzkálja rajta a fejét. Majd csak javul egy kicsit.
nov. 18. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy ki fog jönni a foga, kb. minden 3 hónapos ezt csinálja. Az első gyerekemnél is ezt hallgattam, hogy jön a foga, aztán 11 hónaposan bújt ki az elsö.
nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert nem tudom, mivel első gyerkőc, és mivel a tünetek stimmeltek... Mint étvágytalanság, nyugtalanság, nyáladzás, hígabb széklet, ezért gondoltam a fogzásra, és azért csatoltam a képet, hogy hogyan kell kinéznie ha tényleg fogzik 🙂 köszönöm.
nov. 18. 19:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan kezdődött nálunk is. 10 hónapos volt,hogy kibújt az első fog hegye.


Most mozgolódnak a fogcsírák. A fülét is vakarászhatja miatta!

nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 hónapisan kezdődött mind a 2 gyerekkel. Elsőnek 8, másidiknak 9 hónaposan jőtt ki az első foga.

Ez a kép alapján én még nem mostanába számítanék rá.

nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!