Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Chamomilla ch 15-öt meddig...

Chamomilla ch 15-öt meddig lehet folyamatosan adni?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak adom esténként 6 golyót kicsi vízben feloldva lefekvés előtt. Hat is neki, mert amikor kapja, akkor sokkal nyugodtabban, hosszabban alszik mind éjjel és napközben is. Eddig úgy adtam neki, hogy mikor láttam hogy jön a foga akkor kapta, utána mikor kibújt tartottam kb. 1 hét szünetet. Most 4 foga van. De mikor abbahagyom a bogyók adását 1-2 nap után sokkal rosszabb lesz az alvása. Lehet adni folyamatosan, csak este kapja?

2015. dec. 20. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Homeopátiás szer, tehát valószínűleg egy molekulányi hatóanyag sincs benne. Mivel nincs benne semmi, így értelemeszerűen ártani se tud bármennyit is adsz neki. Legfeljebb a vivőanyag árthat, de gondolom az meg valami élettanilag totál semleges anyag.
2015. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod folyamatosan.
2015. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. dec. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!