Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Első frontfogakat hogy kezeli...

Első frontfogakat hogy kezeli a fogorvos egy 15 hónaposnál?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy van egy kis elszíneződés mindkettőn. Nem olyan durva mint a neten, de ha jobban megnézed látszik hogy kezdődő probléma. Mit fog csinálni a fogorvos?

jan. 3. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekemnek màr kb 10-11 hònaposan kezdett elszìneződni a foga. Òzonkezelèst kapott rà, ès fluoridos ecsetelőt, amivel otthon kentük kezelèsek között.
jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogy viselte a kezelést? Sikeres volt a kezelés, megmaradtak a fogacskák?
jan. 4. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tűrte! Tündèri fogorvosunk van (de Kárász Szilvia), nagyon ért a gyerekekhez és a fogakhoz is. Megmaradtak a fogai, nem romlottak tovább.

Egyet kèsőbb összetettebb problèma miatt elveszìtett, de ott is rengeteget segített a doktornő szakèrtelme, èvekkel ki lehetett tolni azt, hogy mikor esik ki (mèg így is idő előtt).

Nagyon gyerekbaràt a kezelès, egy gumisapkàt hùznak a fogra, azon àt csak helyileg hat az òzon. A règebbi gèpek hangosabban, az ùjak halkabban csipognak közben. Ölemben tartottam eleinte a gyereket, kb. 4-5 èves koràtòl magàban ül a szèkbe. Kicsiknek mesèt is lehetett nèzni a vizsgàlòszèk feletti kèpernyőn kezelès közben. Ùgyhogy nagyon gyerekbaràt helyet talàltunk :)

jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez jo, nekem a 3,5 evesemet nyaron Pecsen nem fogadta senki, merthogy nem egyuttmukodo,le kell majd fogni. Neki is van barnas elszinezodes a ket frontfoga kozt es feltrm h szuvas. Vedono szerint hagyjuk,majd ugyis kiesik nemsokara. Maganban sem fogadtak,csak panaszmentes gyefeket kis szeken liftezeshez,szorakozashoz, a nagy gyerekklinikan meg videkikent nem vagyunk teruletileg illetekesek, akinel igen azt mondta csak megnezi,nem nyul hozza. Nah mondom szep. Azota viszont volt oviban gyermekfogasz,nem hagyott papirt,ertesitest igy hagytam akkor annyiban. Ha gaz lenne, biztos szoltak volna.
jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hagyag ,,szagember" van, àrtònènik, fogorvosok körèben is! Kàros a fogakat kezeletlenül hagyni.
jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ettől tartok, hogy azt mondják nem együttműködő. De mit várnék egy másfél évestől
jan. 4. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem a gyerek kora számìt, hanem a fogorvos hozzáèrtèse.

Nem szabad annyiban hagyni, addig kell keresni, mìg nem talàltok hozzaèrtő orvost.

jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!