Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikortól használtatok fogkefét...

Mikortól használtatok fogkefét a babátoknál?

Figyelt kérdés

10,5hónapos a gyermekem. Most jött ki az első két kis fogacskája. Ill. egy kint van, a második most törte át az ínyét. Az érdekel, hogy Ti mikortól mostátok a babátok fogát, és mikortól használtatok már fogkrémet is ehhez?


A válaszokat köszönöm!


Szép napot Mindenkinek!



2012. szept. 23. 10:10
 1/4 Snapette ***** válasza:
73%
Egyéves korától használok fogkefét, akkor lett annyi foga, hogy értelme is volt, és vagy két hónapja használok fogpasztát is, most 18 hónapos. Fogpasztából csak annyit, hogy épp íze legyen, mert úgyis megeszi nagyrészét :).
2012. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kijönnek rendesen a kis fogacskái (Tehát az elsőtől), már lehet , sőt kell is! Nem tudom ismered-e a"tanulófogkefét"?:) Egy gumi anyagú kis előrész (gumisörtékkel), amit fel kell húzni az ujjadra és azzal lehet mosni a pici tejfogakat. Legtöbbször készletben van, adnak hozzá fogkrémet is. (Azt hiszem Denedent volt a miénk neve, vagy valami ilyesmi)
2012. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 8 hónaposan jött ki az első két foga azt először nedves textilpelussal törlgettem át, utána meg vettem a DM-ben tanulófogkefe szettet. Az első 7 hónapos kortól javallott. Olyan mint egy kis buzogyány, puha gumi lamellákkal, a második már 11 hónapos kortól, annak a feje teljesen fogkefe szerű, de nem sörtés, hanem lamellás. Ezekkel a duzzadt ínyt is lehet masszírozni. A harmadik egy igazi kis fogkefe, azt későbbre tettem el.Én egy éves korában kezdtem el az ujjra húzható fogkefét használni. Aztán mikor ráharapdált az ujjamra, váltottam a nyelesre. Fogkrémet 1 éves kora óta használunk. Nenedentet, mert azt le is nyelheti. Most két éves, még mindig azt használja, mert nem mindig hajlandó kiköpni. Már 17,5 foga van, lekopogom, egyiknek sincs baja
2012. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kijött az első 2 foga 4 hónaposan.Akkor vettem ilyen baby "fogkefét" és Nenedent fogkrémet.

Most 13hónapos és 12 foga van,most kapta meg az első rendes gyerek fogkeféjét,a fogkrém még mindig a Nenedent.

2012. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!