Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már Food Detectiv...

Használtatok már Food Detective Test-et babátoknál ételallergia megállapítására?

Figyelt kérdés
Egy anyuka írta tegnap egy kérdezőnek, hogy ezzel állapította meg a baba tejallergijáját. Engem is érdekelne a dolog, hogy lehet ezt alkalmazni fél éves babánál.
2011. aug. 31. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, most hallottam erről először, de rákerestem, mert érdekes.

[link]

2011. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az Anyuka Én voltam. Elvileg csak felnőtteknél használatos a teszt, de álmomban sem gondoltam volna, hogy nekünk beválik. Az interneten tényleg fent van minden, de ha aggódsz kérdezd meg az orvosod. Bár szerintem elég szkeptikusak a teszt miatt. Meg tényleg csak úgy kell érteni, hogy tájékoztató jellegű!
2011. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.És ugyanúgy meg kell szúrni a baba újját egy tűvel, mint vércukorszint vizsgálaton? Akkor ezek szerint tényleg megbízható a teszt, ha Nektek kimutatta az allergiát. Csakmert nagyon drága és félek megvenni.
2011. aug. 31. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, de a férjem megfogta, nem volt gond. Az egyszer használatos vércukor mérővel megegyező önkioldós tűvel meg kellett szúrni. De van benne egy pót tű is ha elsőre nem sikerülne. A vért utána egy kis csővel kellett felfogni, de gyorsan megtelt, egy perc sem volt és már meg is volt a kis vére.
2011. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És nem sírt a kis drága? Úgy félek használni.
2011. aug. 31. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak annyira, mintha beütötte volna a térdét. :) Előtte én is jobban aggódtam. De elég jól ment. Meg gondoltam úgyis elfelejti. :)
2011. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!