Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogy hívják azt a nyakláncot,...

Hogy hívják azt a nyakláncot, amin narancssárgás kövek vannak, kisbabáknak veszik, és a fogzást segíti elő?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy ilyen? Hol lehet kapni? (én kb 2 éve a müllerben láttam, de nem tudom,hogy van -e még..) és akinek van, mennyire hatásos?Jó ez karácsonyi ajándéknak egy féléves baba számára?

2012. nov. 20. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bororstyán.

Én eddig a legjobbakat a Brendonban láttam, 2-3000 Ft körül vannak.

2012. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

borostyán lánc

Van aki esküszik rá, nekünk felesleges volt, hiszen nem ért semmit.

2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

borostyán lánc

vannak akik esküsznek rá, hogy nyugtat, segít az alvásban stb, vannak akik szerint semmi haszna legfeljebb mutatós, és vannak, akik úgy ahogy van hülyeségnek titulálják.

keress rá neten, rengeteg féle van (árban is találsz különbségeket)

2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Borostyanko.

Ha a neten megnezed van egy webshop, ahol megveheted ugy, hogy 2 hetig ha nem hasznal a babanak, akkor visszavasaroljak a nyaklancot.

2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Borostyán lánc. Kb 1500-2000ft-ért már lehet venni. Van akinek használ, van akinek nem. Ez csak akkor derül ki, mikor a nyakába van pár napig. Nekünk nem jött be.
2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
borostyánlánc, ne adj ilyet ajándékba szerintem, én sem örülnék ha bárki ilyet is idehozna, először is nem hiszek az ilyenekben, másodszor pedig könnyen megfolythatja magát vele.
2012. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor ajándékba ne? mit ajánlotok ami árban elfogadható..? sajnos a normális bébijátékok ára a plafont veri..
2012. nov. 20. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
bocs -.- LY vagy J-ben sose oltam jó, MEKKORA BŰN :) Pontozd le.
2012. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

A borostyán megkövesedett fenyőgyanta. Az ókorban sokan hittek gyógyító erejében, ma ezotériában hívük hisznek benne. "A testmeleg hatására illóolaj válik ki belőle, ami a bőrben felszívódva fejti ki jótékony hatását." mondják, de ez persze butaság.


Objektívan nézve annyi haszna lehet hogy mint szép tárgy javítja az emberek hangulatát. Pénz, ékszer, szép ruha, technikai kütyü, sportos jármű birtoklása is általában javítani szokott az ember hangulatán.

2012. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak olcsóbb rágókák, építőkockák,vagy olyan játék is lehet, amit később használ. Adhatsz még ajándékutalványt, vagy egy szép karácsonyi body-t.(Tescoban van).
2012. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!