Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 21 hónapos kislánynak kevés...

21 hónapos kislánynak kevés az 5 fog (alul 3, felül 2)?

Figyelt kérdés

Nekünk egyelőre ennyi van és ezen mindenki úgy csodálkozik... Tényleg ilyen ritka?

8 hónaposan jött ki az első.



2012. nov. 25. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy ez nem túl sok fog ennyi idős korban, de nézd a másik oldalát, legalább tovább jók lesznek a fogai. :D
2012. nov. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elég gáz, ha neked is csak 5 fogad van. De a lányodnak nem az. A fogak nem előírás szerint jönnek a kicsiknél.
2012. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég vagy nem? Ennyi van. :o)

Majd kinő a többi is.


Egyik gyerekemnek volt hasonló, 8,5 hónaposan kinőtt két foga, és 16 hónapos koráig csak ennyi volt. (Hogy 21 hónapos korában épp mennyi volt, azt nem tudom, de 3 éves korára lett meg az összes, nagyon sokáig rágóból is csak egy pár volt meg.)

2012. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tényleg érdekes:) De legalább tényleg tovább megmaradnak neki a cuki kis tejfogai :) az én csajomnak 15 hónapos és 16 foga van,szintén 8 hósan jött az első!Ez is azt bizonyítja minden gyerek más :)Ezzeel nemtudsz mit csinálni ennyi van és kész :)
2012. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kislányomnak 1 évesen jött ki 2. Majd 15 hónaposan még 2, majd 18-20 hó között egyszerre 8. Nem is vettük észre rajta, hogy fogzik, nem volt nyügős, csak kevesebbet evett.

Lehet, hogy a te lányod is majd hirtelen, egyszerre növeszti ki. D vitamint adod neki?

21hós most a lányom. Alul 4, felül 4, 2 rágó lent, 2 rágó fent.

2012. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányom is 21 hónapos, neki 10 foga van, a doki ezt is kevesli. :)

Neki9,5 hónaposan jött kettő, utána 15 hónaposan jött a következő. Majd gyorsan még kettő. Így 5 foga volt. Aztán 18 hónaposan kijött hirtelen 3, és 20 hónapos kora körül két kisőrlője. Mondanom sem kell, egy fent, egy lent, a bal oldalon. A jobb oldalon semmi. :)

Szóval neki is elég érdekesen jöttek.

2012. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Reggel-este még tápszert kap, hogy a kalciumot (és persze a folyadékot) biztosítsam neki. Ezenkívül sajtok, natúr joghurt a kedvencei (megint csak kalcium). Az orvosunk tanácsára az őszi-téli hónapokban napi 2 csepp Vigantolt kap, tehát a D-vitamin is megvan hozzá. Én úgy gondolom, alkati sajátosság. Kíváncsi voltam, hogy mennyire gyakori/ritka.
2012. nov. 25. 11:33
 8/12 A kérdező kommentje:
A 2-es válaszolónak: értem a humort, de nyugodj meg, nekem 32 évesen még az összes fogam megvan! Ráadásul jók is!
2012. nov. 25. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy attól függ, mikor nőnek a fogak, hogy ki mit eszik...
2012. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én sem, csak valaki rákérdezett a D-vitaminra és a kalciumra.
2012. nov. 25. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!