Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fekete csík az ínyen mi lehet?

Fekete csík az ínyen mi lehet?

Figyelt kérdés
kisbabám valószínű fogzik fehérlik neki alul a fog. van egy fekete hajszál vékony csík a fogánál az mi lehet? nem iszik cukros teát meg gyümölcslét, ezt csak azért írom le mert volt olyan baba az ismerős körben akinek feketén jöttek elő. igaz e vagy sem nem láttam csak mondták. amúgy az ínye olyan mint mikor a szalonnának a fehér része át van sütve :D bocsi nem tudom jobban megfogalmazni :)

2012. nov. 30. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Áttört már a foga? Lehet enyhe bevérzés is neki a fogtól, ami sötétpiros, csak te látod feketének. Nem hinném, hogy bármi más baj lenne!
2012. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem még nem tört át. köszi remélem csak erről van szó, nagyon megilyedtem hogy kapásból ropssz lesz a foga
2012. nov. 30. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!