Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem, a hasamon...

3 hónapja szültem, a hasamon a pigment csík sötétebb lett a köldököm belseje meg szinte fekete lett, el fog ez múlni? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mostanra teljesen elmúlt, 11 hónapja szültem.

Folyamatosan halványodott.

2009. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közel 5 hónapja szültem, hasonlóan nézek ki :(( A csík is megvan, a köldököm meg egy sötét kráter lett. (meg én sajnos nagyon ki is repedtem, hiába kenegedtem) Nagyon remélem hogy idővel elmúlik. A csík a hormonoktól van, még nem állt helyre a hormonháztartás. Hát abban meg csak reménykedni tudok, hogy a köldököm visszaáll az eredeti formájára egyszer.
2009. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A köldököd azért lett fekete, mert a bőr szülés után "összeesett", ezért látszik sötétebbnek, mint volt. Én két hónapja szültem, nekem már kezd halványodni.
2009. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Na majd most jön a lepontozás de azért leírom.A fürdőszivacs dörzsis részével,fürdés közben szép finom le lehet mosni.2-3 alkalom és teljesen eltűnik.
2009. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Elötted válaszoló vagyok. Igazad van, mert a csík nekem is így jött le. A cicimen pedig 1hét alatt lekoptatta a kisfiam, ahogy szopizik, ezért gondoltam, hogy a hasamról is le lehet szedni. De a köldökömet nem dörzsölgetem.
2009. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
09:21-esnek igaza van:)de a babolaj is csodákra képes szappan szivacs:)nem kell agyon dörzsölni a köldöködet sem babaolajat csöppentesz és vattapamaccsal kitörlgeted:)
2009. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is 3 hónapja szültem. A hasamon a csík már halványodik. A köldökömet meg testápolóval kenem és az is rendbe jött. Olyan volt mintha ki is száradt volna benne a bőr amellett, hogy ezelőtt kinyúlt, szüléskor meg összehúzódott. Nekem a krémezés segített.
2009. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!