Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyi idő alatt veszitek...

Mennyi idő alatt veszitek észre hogy van hatása a borostyánláncnak a babánál?

Figyelt kérdés
Tudom nem mindenkinél válik be de akiknél bevált fogzáskor vagy egyéb másra mennyi idő alatt vettétek észre hogy hat?

2012. dec. 5. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Az én fiamon 1 hónapon keresztül volt, de mikor fel fedezte, h van valami a nyakába egyszerűen kitépte. Azóta nem adtam rá, mert nem láttam értelmét, nem voltak jobbak az éjszakák... :( Szóval én is kíváncsian várom a válaszokat :)
2012. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az én lányom detto. de most a nyakába tettem mert fogzik és hetek óta kelünk. kíváncsi vagyok... :)
2012. dec. 5. 17:03
 3/19 anonim ***** válasza:
én, nem értem ezt a borostyán mizériát, eszembe sem jutott volna kisfiam nyakába tenni bármit is, ha nem orvosi előirás lenne, én utálom a garbót és a nyakláncokat,/zavar/ egy kisbaba miért viselné el jobban mint egy felnőtt? és honnan tudod, nem a lánc idegesíti jobban mint a "fájdalom" vagy a kettő együtt lesz elviselhetetlen és nyűgösebb. :))))
2012. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezek a láncok úgy vannak kialakítva, h szépen, könnyedén rá simul a kicsi bőrére. És ráadáskép pihekönnyűek, direkt azért, h a kicsiket ne zavarja. Nekem más anyukák ajánlották, akik kipróbálták és nekik be vállt, mivel akkor már 7 hónapja nem tudtam ki pihenni magam így rávettem magamat, h vegyek egy láncot, mivel már mindent kipróbáltam kivéve ezt a verziót, de nálunk ez sem vált be. Most már betöltötte a 13. hónapot és még mindig fel kell éjszaka 3-4szer. :/

*Első voltam

2012. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Első, akkor gondolom nem a fogak miatt keltek éjjel, nem?

Az én lányomon 2 hónapos kora óta rajta van. Most 14 hónapos és jönnek a felső szemfogak. Eddig nem volt vészes a fogzás. De nem biztos, hogy ez a láncnak tudható be, mert a lányom nyáladzani sem nyáladzik fogzáskor.

2012. dec. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem a fogzás miatt, más problémáink vannak, sajnos. Bár most nekünk is a szemfogak jönnek... :/ De majd csak eltelik ez az időszak is. :)

*Első voltam

2012. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

érdekes ez a borostyánlánc

pl ki az , aki szokta tisztítani és feltölteni?


Ugyanis ezek nélkül semmit sem ér, sőt ha a negatív energiákat benyeli a lánc és nem tisztítod meg akkor nem hogy nem használ, de még rosszat is tehet.

A borostyán is egy ásvány, s ugyanazok vonatkoznak rá, mint az egyéb kövekre (citrin, rózsakvarc, holdkő stb), de nem igazán hiszem, hogy a használók 80%a egyáltalán tisztában van ezzel.

A kereskedők jól lecsaptak rá és a többire tojtak.

2012. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tisztítani és feltölteni? Na én az ilyenekben nem hiszek. Ezek a misztikus dolgok :/ Semmi értelmük, ami nem kézzel fogható az nem létezik a számomra. Én másképp ismerem a borostyán lánc hatását és ezt a verziót még soha nem hallottam és nem is olvastam, pedig én eléggé utána jártam neki, mivel nem olcsó mulatság.

"A borostyán megkövesedett fenyőgyanta, borostyánsavat tartalmaz. A bőrrel érintkezve a testhő hatására illóolajok válnak ki belőle, melyek a véráramba felszívódva jótékony hatást fejtenek ki az egészségre. Nyugtató, fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, immunrendszert erősítő hatását évszázadok óta ismerik és használják."

Én így ismerem a borostyán lánc hatását... Ez kicsit ésszerűbb elmélet, mint amit te írtál... :/


Itt többet olvashattok róla és én erről az oldalról rendeltem:

[link]

2012. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*Első voltam <--- ez lemaradt :D
2012. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igaz, én spiriluális nézetet írtam le


de ha kicsit belegondolsz, akkor nem misztikus, hogy egy követ magadra raksz és ilyen olyan hatása van


A borostyánkő nem ásványi eredetű kristály, hanem megkövesedett fenyőgyanta, DE a szerkezete kristályos.

A kristályok szakértői szerint rendszeresen kell a borostyánkövet tisztítani, rezgésszintjét optimalizálni.


Minden energiát hordoz, minden rezeg körülöttünk, mi is rezgünk. Amikor betegek vagyunk, alacsonyabb rezgésszámmal rezeg a testünk, amikor pedig jól vagyunk, boldogok, nevetünk, akkor magasabbal. A kristály állítólag úgy gyógyít, hogy a magasabb rezgés sugárzásával próbálja felemelni a beteg rezgését a rendes frekvenciára. Viszont ereje nem végtelen, előbb-utóbb a beteg alacsonyabb rezgése elhangolja a kristályt. Ha túl sokáig nem tisztítják meg, akkor valóban a betegség, a fájdalom rezgését fogja sugározni.

2012. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!