Ez mar a fogzas?

Figyelt kérdés
Lanyom ma 5 honapos. 2 napja eleg nyugos. Tegnap ejjel alig aludt vmit. allandoan feszelgett, nyogott, a hajat tepte, es a fulet cibalta. Napkozben nagyon nyalas, mindig rag vmit (altalaban valamelyik ujjat). ha masszirozom neki az inet, gogicsel. Csak az miatt aggodom,hogy tepdesi a fulet. talan faj a fule? vagy fogacska lesz? ha fog, akkor kb.mikorra varhato? Bocs az ekezetekert!!

2013. ápr. 16. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg fogzás. Kisugárzik a fájdalom, azért tépdesi a fülét. Azt, hogy mikor lesz belőle fog, nehéz megmondani. Nálunk az első tünetektől számítva 1 hónap múlva jött ki az első fog. Az ínyén látsz valamit?
2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem latok semmit az inyen. sem pirosodas, sem duzzanat. csak kinlodas napok ota.
2013. ápr. 16. 21:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja,es ezek mar nem az elso tunetek, mert mar 1,5 honapja nyaladzunk, es ragjuk a kezunket.
2013. ápr. 16. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a nyáladzást és ökölrágást még nem számítottam tünetnek, mert az 3-3,5 hónapos korban nem a fogzástól van általában, hanem életkori sajátosság. A fiam is csinálta, mégis csak 7 hónaposan jött ki a foga. Abból, amit írtál (hogy az ínyén nem látszik semmi)én azt gondolom, hogy még nincs közel a fogacska. De remélem tévedek és mihamarabb előbújik.
2013. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te miért nyáladzol és miért rágod a kezed?? Megvesztél?
2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves 5-os! eleg baj, ha te 30 evesen nyaladzol es ragod a kezed!
2013. ápr. 16. 23:02
 7/9 A kérdező kommentje:
elnezest a tobbes szamert!!!
2013. ápr. 16. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a babák füle csak a rágófogaknál fájhat, mert az van közel hozzá, és úgy futnak idegek. Figyeld a babát, nehogy más gond legyen a fülcibálás. Főleg ha még semmi nem látszik. A fiam féléves, 2 hónapos kora óta nyáladzik, rágja az öklét, 4 hónapos korától, az alsó felsó metsző fogai átlátszanak az ínyén, és még nem jött ki egy foga se. Úgyhogy kitartás!
2013. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ugy tudom, hogy nagyon ritka esetben elofordulhat, hogy eloszor a ragofogak is kijohetnek. nem szabalyszeruen a metszofogak jonnek ki elsore. Mert az en babam mindent hatul rag. az oklet is, meg a ragokajat is. hatra nyomja a kezet.
2013. ápr. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!