Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikortól kell elkezdeni...

Mikortól kell elkezdeni ápolni, tisztogatni a jövendőbeli fogai helyét? Vagy csak ha már foga van, csak azt kell? Mikor mivel és hogyan?

Figyelt kérdés
Tegnap kóstoltuk meg első ízben milyen is a kanállal elfogyasztott étel. Fogunk még nincs és egyenlőre nyoma sincs neki.
2013. jún. 4. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

amíg nem volt foga addig én masszírozás szintjén törölgettem az ínyét gézlappal

most meg a fogait mosom így, mert mással nem engedi

2013. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn nem bántottam amíg nem volt foga. Addig nincs ami elromoljon. Volt sok rágókája, azokat rágcsálta.


Aztán amikor már 4 foga eléggé kinött akkor napi 1x kezdtem neki mosni, majd megfogta és ö rágta atovább. Amikor már több foga volt, akkor napi 2x -re tértünk át.


Vigyázz mert ha túl sokat mosod, túl sokat erölteted akkor utálni fogja, és egész gyerekkorban csak kínlódni fogysz vele.

NAgylányom 2,5 éves de van olyan hogy nem akar egy fogmosást, akkor nem kell megmosnia, tudom hogy a következö alkalommal már akarni fogja, és ö fogja kérni.

2013. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes már az első fog megjelenésénél áttörölni gézlappal, a kis fogkezdeményen is lerakódik a lepedék.
2013. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!