Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a "normális"? Ha elkisér a...

Mi a "normális"? Ha elkisér a férj, apa az UH vizsgálatra, vagy ha nem? Nektek mennyire érdeklődik a jövendőbeli apuka és mennyire tudja átérezni, amit Ti?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a 30 hetes UH-ra, eddig vagy jött, vagy nem, nem is foglalkoztam vele, ahogy a lépés kijött. Most azt mondta nem biztos, hogy tud jönni. Nagyon rosszul esett, már fél óra eltelt és még mindig ezen jár a fejem. Szerintetek túlragozom?
2009. okt. 9. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Az én férjem, ha megtehetné, hogy eljön a munkahelyéről, biztos ott sorakozna szájtátva a képernyő előtt, és bámulná a gyermekét. De sajnos nem teheti meg, így azzal kell megelégednie (és nekem is), hogy az ott készült fényképeket nézegeti, naponta többször is.


Az viszont nagyon rosszul esne, ha el tudna jönni, és mégsem tenné meg.

2009. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit játszanak veled a hormonjaid.

Azt írtad, hogy eddig is hol el tudott jönni, hol nem, nem is foglalkoztatott.


Most mi változott meg? Mert szerintem csak te, kicsit érzékenyebb vagy. Nyugodtan mondd meg neki, hogy mit érzel, de fogadd el, biztos megpróbál ott lenni, de nem mindíg sikerül.

2009. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Az én férjem sose jön, ő vigyáz a nagyobbik gyerekre:) Igazából nem is igénylem, de sokan szeretik ha a férjük is részt vesz a terhesgondozásban:) Igazából csak a mi kedvünkért csinálják, nekik a terhesség nem olyan nagy kaland:) Ne agyalj ezen, összeveszni pedig végkép nem érdemes rajta, kicsit érzékenyebbek vagyunk a terhesség miatt!
2009. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
amikor a férjem először jött be velem,annyira aranyos volt :) bámulta a monitort mint egy kisgyerek.Nem is tudtam a picire figyelni,mert az ő arcát néztem.Azóta minden alkalommal jön velem és szerintem közel átéli azt az örömöt mint egy anyuka,amikor látja a babáját amint épp az ujját szopja a pocakban :):)
2009. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hogy mi változott? Talán annyi, hogy mostmár tényleg kezdem a terhességet terhességnek érezni. Fájnak a csontjaim, hamar fáradok, sokszor gyenge vagyok és most már igényelném, hogy kicsit segítsen és többet figyeljen rám. De nem, én takarítok én csinálok mindent, ja és még dolgozok is. Mikor tegnap mondtam, hogy tiszta víz a bokám és nagyon fáj, erre annyit mondott, hogy neki is fáj, meg neki a háta is fáj. Ne értsetek félre, nem kell engem körbeugrálni, csak mikor nagy szükségem van rá, jó lenne egy kis segítség, vagy egy két kedveskedő szó. De sokszor azt érzem nem is érdekli semmi...
2009. okt. 9. 08:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem vége felé az én férjem munkahelyén megunták a rendszeres "ellógást", és nem tudott eljönni velem. Hát ez van, ha tudott volna, jött volna, és nekem ez bőven elég.
2009. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tehát tulajdonképp nem ezzel az ultrahanggal van problémád, hanem az elmúlt hetekkel.

Beszélj vele. Gondolom neki is sok gondja van, igazáből nincs tisztában vele, hogy mivel jár a terhesség, hiszen soha nem érezte. Mondd el neki. Ne csak azt egy fél mondattal, hogy fáj a bokád, hanem, hogy kezdenek neked a dolgok megterhelőek lenni, jól esne, sokat segítene, ha kicsit figyelmesebb lenne.

2009. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak, igazad van, megpróbálok beszélni vele. Csak eröltetni nem akarok semmit. Miért van az, hogy egyes férfiaknak el kell magyarázni bizonyos dolgokat és még akkor sem biztos hogy értik. Ha meg egyszerűen nem érdekli, akkor hiába beszélek vele. Nem?
2009. okt. 9. 09:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem elején volt ilyen problémám. Úgy éreztem egyedül örülök... Sokat beszélgettem Anyummal, meg "sorstársakkal" és kitisztult a kép, hogy ők férfiak...... Nem ők hordják ki a babát, nem ők érzik azt a csodát amit mi. Ők ebből az egészből egy nagy hisztis hasat látnak. Sajnos majdnem mindnek el kell magyarázni, hogy mit érzünk, miből áll, miről szól a terhesség, mert fogggggggalmuk sincs róla!!!! Úgy vannak vele, hogy növekszik a has és kb ennyi... Azt, hogy hulla fáradtak vagyunk és olyan érzékenyek, hogy egy rossz pillantástól elbőgjük magunkat, számukra ez mind érthetetlen!!! Próbáld ezt úgy felfogni, hogy nem tehet róla, ő csak egy férfi :) És egy kedvező pillanatban öntsd ki a szíved. De figyelj arra, hogy fogékony legyen rá, nehogy pont egy pofont adj magadnak... Minden rendben lesz, természetes ez, u.ezt érzem és szerintem még jó sokan mások is!!! :)
2009. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi mindig szombat reggel járunk, úgyhogy nem is fordult elő soha, hogy nem együtt mentünk volna. Ki nem hagyná, hiszen, mint mondta, a rugizáson kívül, amit érez ő is, ez az egyetlen alkalom, amikor meg is tekintheti a kicsijét. Már hetekkel korábban emlegeti, hogy akkor mikor is megyünk?


24 hetes pocis

2009. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!