Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Első fogas kérdés. Barna íny?

Első fogas kérdés. Barna íny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A kisfiamnak nő a fogacskája,megkocogtattam ma és már biztos,hogy az... :)

Aggaszt,hogy nem fehér az ínye,hanem barna kis csík van neki felül...Másnak is ilyen volt?


2013. jún. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted ugye hogy még nem törte át az ínyét csak jön a foga? Én lányomnak is ilyen volt, nagyon meg voltam ijedve én is hogy már most rossz fog jön elő, mert olvastam hogy van ilyen is, holott nem kap cukros holmikat. aztán azt olvastam erről hogy ott ahogy törik át a fog vérzik az íny alatt és annak van ilyen színe.
2013. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk másfél hete jött ki az első fogacska, kocogott már a kiskanálon, de 2 napig még ilyen szürkés-barnás csík volt csak. Nyugi, ha jobban kibújik szép fehér lesz. Kisfiamnak is az, bár még mindig csak a teteje van kint, de eltűnt a szürkeség. gondolom még nem törte át rendesen az ínyt. Most várjuk a mellette lévőt, de nem nagyon akar kijönni. :(
2013. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi most tartunk ott,hogy már kocog a kiskanál,tehát már áttörte,de még barnás...bízom benne,hogy nálunk ugyanez lesz,mint nálatok. :)

Egyébként innen még kb. hány nap lehet,hogy normálisan kibújjon? :)

2013. jún. 10. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiamnak az első foga egy honapja bújt ki meg mindig nem érte el a teljes meretét
2013. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!