Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor bújik ki általában...

Mikor bújik ki általában legkésőbb az első fogacska?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam, de még nem bújt ki a foga. Nyálzik hónapok óta, mindent rág..Van akinek későn bújt ki, mikor?

2013. jún. 26. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnak 8 hónaposan bújt ki az első foga. Kíváncsi leszek a fiamra...:)
2013. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a két nagy fiamnak 1 évesek elmúltak, mikor kibújt a foguk.

A nagy fiam elmúlt már 7 éves, minden osztálytársának cserélődött a foga, neki most kezdett el kicsit mozogni.

kisfiam 6 hónapos, szerintem ő is 1 éves kora után kezd fogzani

amúgy azt hallottam, minél később jön a fog, annál tartósabb lesz

2013. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányomnak 14 hónaposan bújt ki az első foga :-)Viszont aztán 3 hét alatt még 3 követte...most 15 hónaposan 4 foga van.Eléggé megszenvedte szegénykém,pedig mindennel próbálkoztunk.Nálunk is hónapok óta folyt a nyála,mindent tömött a szájába,volt,hogy 3 napig lázas volt,kivizsgálták,nem találtak semmi baját,így a fogára fogta a doki is....
2013. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A fiamnak 4 hónaposan bújt ki az első. :) Most 5 hós, egyelőre csak ez az egy van, de ömlik a nyála és eszi a kezét, lehet jön a következő :)
2013. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfiának 1 évesen jött ki az első az én lányom 6,5 hónapos és még egy fogunk sincs, de ismerek olyat is akinek a gyerekének 5 hónaposan már 3 foga van. Ne aggódj, sztem nem vagytok elkésve
2013. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!