Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek elment az első babájuk...

Akiknek elment az első babájuk, általában a második már megmaradt/megszületett vagy gyakori a több egymást követő vetélés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első nekünk is elment, de utána nem ismétlődött meg. Született két gyerekünk is.
2013. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a második már nem is akar jönni :(
2013. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk elment az első, a második 9 hetesen elhalt :( Most a harmadikkal úgy néz ki minden rendben van!
2013. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom és gratulálok is.Volt valami tünetetek a vetélés előtt? vagy más csak a görcsök, vérzés...?
2013. febr. 20. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elment az első. A második már ovodában van :) Nekem semmi tünetem se volt, missed ab lett az első elhalt terhességem vége.
2013. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első elment, a második még pocakban van. Szerencsére minden rendben van vele, szépen fejlődik. De ismerek olyat, akinek a második, és olyat, aminek a többedik terhessége sem maradt meg. Nekem csak vérzés jelentkezett az elsőnél, kis mennyiségű, majd 2 óra múlva már görcsökkel. Azt nem tudom megmondani, hogy mennyire voltak erős görcsök, vagy átlagos mensi szerű volt, mert sajnos szinte magamon kívül voltam, annyira megviselt :-(
2013. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 hetesen spontán vetélésem volt, ott véreztem és görcsöltem nagyon kb 5 napig!a 9 hetes elhalás nem járt tünettel, nem indult be a vetélés, csak uhn vették észre, h már nem dobog a kis szíve!
2013. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtok. Első babám nekem is elment a 6. hétben. Most a másodikkal éppen betöltöttük az 5.et és picit izgulok...
2013. febr. 20. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 6. héten közölték az elsővel, hogy nincs szívhang.. a 7-en és a 8-on is ugyanezt.. Közben előjegyeztek abortuszra, végül a 9. héten műtöttek, addig nem indult meg a vetélés. A 2. terhességem teljesen rendben volt. :) Neked is kívánok minden jót és gratulálok! :)
2013. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is elment az első a 6h nem kellett műszeres befejezés.

Aztán utána két teljesen probléma mentes várandóságból,egészséges babáim születtek.

Nálad is minden a legnagyobb rendben lesz,főleg így jobban odafigyelnek rád,az előzmény miatt.

2013. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!