Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kinek mi vált be fogzás terén?

Kinek mi vált be fogzás terén?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Dentinox krémet, én a saját bölcsességfogamon tapasztaltam ki a hatását. Nincs jobb szó rá: fantasztikus! Babáknak találták ki, de nekem is bevált.
2013. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Dentinox nekünk semmit nem használt, ablakon kidobott pénz.

Ugyanígy a kamillás homeós bogyó.

A Viburcol kúpot sokan dicsérik, a legközelebbi fognál ezt akarom kipróbálni.


Ami biztosan beválik: türelem.

2013. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk dr talbot's gel vált be.rossmanba lehet kapni.és éjszakára kapott nurofent ha nagyon nyűgös volt

napközben pedig többet kell foglalkozni vele akkor az eltereli a fogyelmét róla :)

2013. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as mi is azt vettünk de eddig semmi változás nem történt mi meg már nagyon fáradtak vagyunk mert nem tudjuk ki aludni magunkat főleg hogy napközben se alszik sokat csak 30percet így még aludni se tudok napközben.
2013. okt. 24. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Dentinox kremet hasznaltam neki es amikor mar nagy fajdalmai voltak akkor nurofent kapott. Igy viszonylag konnyebben veszelte at es mi is tudtunk pihenni,
2013. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is Dentinox-ot használtunk, nálunk is az vált be. Én is kipróbáltam bölcsességfogon tényleg nagyon jó.
2013. okt. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp. Nekünk ez vált be. De csak akkor, ha nagyon-nagyon nyűgös vagy vígasztalhatatlanul sír.
2013. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A bolcsesseg fogam az elotte levo fogam ala nott be ferden karacsonYykor kezdett fajni es a Fiamnak a dentinox kremje segitett! (elmeny volt mig kimutottek mert a zsibbaszto szurik nem hatottak, de utana is a dentinoxot hasznaltam)

2013. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Suspensio anaestethica.
2013. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!