Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek még mennyi idő?

Szerintetek még mennyi idő?

Figyelt kérdés
egy hete nagyon nyűgős , borzalmas keserves sírós a fiam, de még csak 3,5 hós!! éjjelenként alig aludtunk, nappalok is nagyon rosszak voltak, csütörtök éjjel volt egy kis hőemelkedése és elkezdett tortyogni de mintha nyálat szívtam volna, elvittem orvoshoz hogy vizsgálja meg mert ezek szerint mégse front, se nem én ettem valami olyat , gondoltam beteg! ő közölte hogy nem beteg hanem jön a foga! na mondom szuper! kaptunk viburcol kúpot meg dologél t meg chamomilla 15 ch-t napi 3*5 golyót kell! az a kúp egy találmány! azóta jobban van a fiam, viszont elaludt délbe betettem az ágyába , azóta megint már többször sírt keservesen aztán visszaalszik a kezembe, de most meg megint folyamatosan 2 percenként azt játszuk hogy kiesik a cumi a szájából gondolom azzal masszírozza és akkor felsír, de nincs fent! és előbb jutott eszembe a déli golyókat nem adtam neki be :/ pedig ma már kúpot se akartam de ezek után meg se merem kísérelni hogy nem adok! mennyi idő még kb hogy kijön? én amit látok hogy picit vörös az inye, érezi csak annyit érzek hogy puha és duzzadt, vastag
2013. nov. 17. 13:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
próbáltál már fogzó rágókát? nekünk az vált be amit a hűtőbe lehet rakni, nagyon nyugtatja a babát, de hallottam direkt ilyen fogzó cumit, amit pont úgy alakítottak ki hogy a baba ínyét mindenhol elérje, hátha beválik. sok szerencsét!
2013. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

az előző vagyok

ilyenre gondolok

[link]

2013. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen ha minden jól megy ma megjön a családi stb :) elmegyünk a dm-be már én is kinéztem ilyen nyugtató fogzó cumit, bár a nappallal annyira nincs gond, az éjszakák :( óránként kel minimum mert ugye nappal nem eszik és éjjel pótolja újabban :(
2013. nov. 29. 06:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!