Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek még mennyi idő?

Szerintetek még mennyi idő?

Figyelt kérdés
egy hete nagyon nyűgős , borzalmas keserves sírós a fiam, de még csak 3,5 hós!! éjjelenként alig aludtunk, nappalok is nagyon rosszak voltak, csütörtök éjjel volt egy kis hőemelkedése és elkezdett tortyogni de mintha nyálat szívtam volna, elvittem orvoshoz hogy vizsgálja meg mert ezek szerint mégse front, se nem én ettem valami olyat , gondoltam beteg! ő közölte hogy nem beteg hanem jön a foga! na mondom szuper! kaptunk viburcol kúpot meg dologél t meg chamomilla 15 ch-t napi 3*5 golyót kell! az a kúp egy találmány! azóta jobban van a fiam, viszont elaludt délbe betettem az ágyába , azóta megint már többször sírt keservesen aztán visszaalszik a kezembe, de most meg megint folyamatosan 2 percenként azt játszuk hogy kiesik a cumi a szájából gondolom azzal masszírozza és akkor felsír, de nincs fent! és előbb jutott eszembe a déli golyókat nem adtam neki be :/ pedig ma már kúpot se akartam de ezek után meg se merem kísérelni hogy nem adok! mennyi idő még kb hogy kijön? én amit látok hogy picit vörös az inye, érezi csak annyit érzek hogy puha és duzzadt, vastag
2013. nov. 17. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónaposan kezdte ezt a lányom,amit a te fiad most csinál.

7 hónaposan bújt ki az alsó két foga egyszerre.

Szóval nem megy ez olyan hamar...

2013. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a kúp semmit nem ért, a gélek semmit nem értek, ami használt, az a nurofen volt, +a férjem írt susp. anaestheticát, de először hat hónaposan kapott ezekből. 4 hónapos korától volt fehér és duzzadt az ínye, onnantól nyűglődött is, 6 hónaposan lett foga.


Nálunk semelyik homeos dolog nem működött semmire, de lehet, hogy azért, mert nem hittem benne. :)

2013. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves első és 3 hónapon keresztül ez volt?? :/ enni is alig akar, akkor is ha már nagyon éhes tépi magát szopi közbe :/ pedig ha nagyon kiakad bekenem az inyét
2013. nov. 17. 14:49
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves második, én se hiszek a homeóba :D egyáltalán nem! sőt fel voltam készülve semmi változás nem lesz, de már péntek éjjel aludtunk! nálunk nagoyn be vált, sőt mondom olyannyira hogy délbe nem adtam neki goylót már sírt keservesen többször, lehet véletlen lehet nem! csak ha még hónapokig ez lesz nem tudom adhatom -e neki folyamatosan ezeket a cuccokat
2013. nov. 17. 14:50
 5/13 A kérdező kommentje:
pl nurofen meg ezeket azt hiszem 3 napig lehet adni! algoflex baby van nekünk csüt éjjel abból adtam neki, mert már nem bírtam , majdnem elestem már olyan fáradt voltam 1 órát aludt és minden ment tovább :/
2013. nov. 17. 14:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Adhatod hónapokig, nincs benne semmi.:)
2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
valóban? és honnan tudjam mikor kell abbahagyni? vagy ha kijött a fog? annyi mindent olvasok , hogy pl ellenkezőjére fordul ha sokáig használom stb stb
2013. nov. 17. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondom, nem vagyok benne otthon, óriási pénzkidobásnak tartom, de mivel nincsen hatóanyaga, nem hinném, hogy nagyot ártana, ismerősök használták hónapokig. A nurofennel/panadollal valóban óvatosan, vese/májtoxikusak huzamosabb időn át adagolva. Én őszintén megmondom, legtöbbször nem adtam neki semmit, amikor meg igen, akkor ezeket.
2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Hát nekünk sem a homeós dolgok,sem a nurofen nem segített.

Egy dolog segített,a Gengigél baby.A legjobb.

De persze 2 hónapig szenvedtünk így,mire az egyik gyermekorvos ismerősöm ajánlotta ezt a gélt.

Azóta nincs bajunk a fogzással.Mikor kicsit nyűgösebb,meg jobban folyik a nyála,és mindent tömköd,tudom,hogy a foga jöhet és kenem a kis ínyjét,és megnyugszik,nem is fáj neki.Nagyon kellemes vaníliás íze van ezért szeretik a babák is,és korlátlanul használhatod,bármikor,bármennyit.

Most 10 hónapos.Tehát 3 hónap alatt 7 foga bújt ki.

És ezek már nem viselték úgy meg.

2013. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nem hallottam még erről, igaz eddig nem volt rá szükség hogy ilyen cuccok után nézzek! felírom ezt is, inkább megveszem, bár eddig kopp-kopp nagyon bejöttek ezek a homeós cuccok, pedig tényleg nem hittem benne, a kúpot meg sem vettem, mert oltáskor is a nurofen kúpra úgy sírt nem igaz! majd nagyon sok jót olvastam erről a kúpról így inkább visszamentem a patikába és a szomszédom felrakta neki, és mint kiderült a technikával volt a gond... tehát ha jól értem akkor végig még nem jön ki a fog jobb már nem lesz a helyzet??
2013. nov. 17. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!